Majowy Piknik Sportowy

Powrót do przeszłości cz. 1 czyli Majowy Piknik Sportowy 2011

4823 Od dziś co piątek zaczynamy publikować serię galerii z Majowych Pikników Sportowych. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2011 roku, trasa zawodów liczyła 5 km i wytyczona była na terenie Parku 3 Maja w Łodzi. Na starcie stanęło 254 osoby – 195 biegaczy oraz 59 kijkarzy. Rozwój biegania na przestrzeni ostatnich lat, zmienił nie tylko sposoby treningów biegaczy i osiągane przez nich rekordy, ale także moda w ciągu lat zmieniła się diametralnie :).

Opublikowano w:

7. Majowy Piknik Sportowy – startują zapisy!

4812 7. Majowy Piknik Sportowy odbędzie się 3 maja 2017 roku. Trasa zawodów tradycyjnie wytyczona będzie na terenie Lasów Wiączyńskich koło Łodzi. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse: 21 km i 10 km. W ramach Majowego Pikniku Sportowego odbędą się Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Nordic Walking na 10 km 

Opublikowano w:

7. Majowy Piknik Sportowy - 3 maja 2017

4809 7. Majowy Piknik Sportowy odbędzie się 3 maja 2017 roku w Wiączyniu Dolnym. Zawodnicy do wyboru będą mieć dystans 10 i 21 km. W ramach zawodów odbędą się Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Nordic Walking na 10 km. Start i meta wyznaczone będą na terenie Centrum Sportowo - Rekreacyjnym Zbyszko. Zapisy startują 9 stycznia o godzinie 20:00.

Opublikowano w:

Majowy Piknik Sportowy: zdjęcia, relacja, wyniki

4347 Jak co roku 3 maja biegacze i kijkarze z Łodzi i okolic spotkali się podczas Majowego Pikniku Sportowego w Wiączyniu Dolnym. W zawodach wystartowało łącznie ponad 400 zawodników. Podczas szóstej edycji po raz pierwszy rozegrany został Leśny Półmaraton, którego zwycięzcami zostali Krzysztof Pietrzyk z Koluszek oraz Monika Kaczmarek z Łodzi.

Opublikowano w:

VI Majowy Piknik Sportowy już jutro!

4344 Już jutro w Wiączyniu Dolnym (gmina Nowosolna) odbędzie się VI Majowy Piknik Sportowy, podczas którego zorganizowany zostanie Leśny Półmaraton, Bieg Majowy, Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Nordic Walking oraz biegi dla dzieci. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 9:00. Do zawodów zgłosiło się ponad 300 uczestników, którzy do pokonania będą mieli trasę wytyczoną na terenie Lasów Wiączyńskich, przepięknego kompleksu leśnego oddalonego od centrum Łodzi o około 12 km.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość