Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja

Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja – relacja, zdjęcia, wyniki

4933 Blisko 500 uczestników stanęło na starcie Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja, który odbył się w Wiączyniu Dolnym. Tegoroczna impreza rozegrana została na lekko zmienionej trasie, zawodnicy wzorem lat ubiegłych rywalizowali na dwóch dystansach 21 km oraz 10,5 km. W półmaratonie najszybszy okazał się Krzysztof Pietrzyk z czasem 1:19:18, wśród Pań triumfowała Magdalena Woźna przekraczając linię mety w czasie 1:37:20.

Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja w najbliższą środę!

4926 Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja odbędzie się w Wiączyniu Dolnym w dniu 3 Maja. Trasy zawodów wytyczone zostały na terenie Lasu Wiączyńskiego, biegacze do wyboru mają dwa dystanse 21 km i 10 km, zaś miłośnicy nordic walking będą rywalizować na dystansie 10 km. Nie zabraknie również biegów dla dzieci.

Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja z wolontariuszami Fundacji Krwinka!

4922 Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka" po raz kolejny  partnerem organizacyjnym Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja, który zaplanowany jest na 3 maja 2017 roku w Wiączyniu Dolnym. Wolontariusze Krwinki będą prowadzić punkty obsługi zawodników na trasie oraz wręczać medale na mecie biegaczom i kijkarzom.

Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja – startują zapisy dla dzieci

4914 Tradycyjnie 3 maja odbędzie się już 7. Majowy Piknik Sportowy, w ramach którego w tym roku zaplanowany jest Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja. Oprócz rywalizacji biegaczy i kijkarzy na dystansie 10 km i 21 km, na starcie staną dzieci. Najmłodsi biegacze rywalizować będą na trzech dystansach:  150 m, ~400 m i ~ 600 m. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymają pamiątkowe statuetki, a wszystkie dzieci pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek.

Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja – pamiątkowa koszulka

4901 W tym roku 3 maja w Wiączyniu Dolnym odbędzie się Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja. Biegacze do wyboru mają dwa dystanse 10 km i 21 km, a miłośnicy nordic walking zmierzą się z 10 km. Trasa zawodów wytyczona została w urokliwym lesie Wiączyńskim. Wszyscy zawodnicy, którzy dokonają pełnej rejestracji do dnia 18 kwietnia otrzymają w pakiecie startowym pamiątkowe koszulki.