Sztafetowy Maraton Szakala

Z wielką przyjemnością możemy oznajmić, że ruszają zapisy na kolejną edycję Sztafetowego Maratonu Szakala, który odbędzie się jak zawsze na terenie pięknego Lasu Łagiewnickiego w Arturówku.

22 czerwca 2024 roku spotkamy się już po raz dwunasty aby połączyć siły biegaczy, w biegu innym niż wszystkie pozostałe biegi rozgrywane w naszym województwie.

Sztafetowy Maraton Szakala jest jedynym rozgrywanym biegiem sztafetowym na terenie Łodzi na dystansie maratonu. Drużyny składają się z 7 zawodników, w tym co najmniej dwóch kobiet. Zawody rozgrywane są systemem 7x6x1000m. Oznacza to, że sztafety pokonują kolejno pętle, a po jej ukończeniu przez każdego z zawodników pokonują ją ponownie w tej samej kolejności – i tak sześciokrotnie. Współzawodnictwo i starty drużynowe, tworzą niepowtarzalną atmosferę biegowe święta i dobrze pojętej rywalizacji.

Każda kolejna edycja gromadzi na starcie kilkuset entuzjastów biegania i zdrowej rywalizacji. W tym roku po raz kolejny w ramach imprezy odbędzie się klasyfikacja i Mistrzostwa Służb Mundurowych Województwa Łódzkiego.

Na mecie na 3 najlepsze drużyny z klasyfikacji ogólnej, oraz 3 najlepsze drużyny służb mundurowych czekają okazałe puchary i mnóstwo satysfakcji. Ale tak naprawdę wygranymi będą wszyscy , którzy tego dnia pojawią się na starcie i ukończą bieg, ponieważ każda ze sztafet otrzyma od organizatorów pamiątkowe dyplomy.

Zapewniamy doskonałą atmosferę i słodkie przekąski w pakietach, aby nie zabrakło nikomu sił na szybkie pokonywanie kolejnych odcinków wyznaczonej trasy.

Jeżeli chcesz być częścią tego wydarzenia nie zwlekaj. Twórz drużynę, namawiaj znajomych. lub poznawaj nowych biegaczy. Nie może Ciebie zabraknąć!:-)

Po biegu zapraszamy do wspólnego zdjęcia ze wszystkimi uczestnikami imprezy

Formularz zapisów: www.zapisy.inessport.pl 

Informacje również na naszej stronie: https://szakalebalut.pl/xii-sztafetowy-maraton-szakala/

Zdjęcia: Foty Beaty – Beata Oleksiewicz

Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania,Klub Sportowy Szakale Bałut Łódź

Powiązane Posty