Gałkowski zaprzęg z pierwszym podium w tym roku

W miniony weekend na Słowacji w miejscowości Mosovce odbyły się międzynarodowe zawody w psich zaprzęgach. Na starce stanęli zawodnicy ze Słowacji, Czech, Węgier, Austrii i Polski. Rywalizacja toczyła się przez dwa dni, na ponad 5 km trasach położonych na wysokości ok 500 m. n.p.m. W zawodach wystartował Bartłomiej Sobecki z Gałkowa Małego ze swoimi psami husky. Zawodnicy ines husky team w ciągu dwóch dni wystartowali sześciokrotnie!

W klasie scooter z dwoma psami (Dasti&Rasta) zajęli 2 miejsce. W bikejoringu Bartek z Marleyem, który debiutował w tej konkurencji na zawodach, uplasowali się na 5 miejscu. Trzeci start to klasa hobby dla psów powyżej 8 roku życia. Bartek z Demonem przebiegli dwa etapy, na których nie jest prowadzona klasyfikacja.

Zawody na Słowacji były ostatnim etapem przygotowań do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 6 – 7 kwietnia w Kucobach koło Olesna. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o ines husky team zaglądajcie na ich media społecznościowe Facebook oraz Instagram.

Powiązane Posty