Limit uczestników Kids Run zwiększony!

Wychodząc naprzeciw licznym prośbom biegaczy, organizatorzy DOZ Maratonu Łódź postanowili zwiększyć limit uczestników Kids Run do tysiąca dzieci. Rejestracja do tych zawodów zostanie ponownie otwarta 9 marca o godz. 12:00. Kids Run to jedna z imprez towarzyszących DOZ Maratonowi Łódź. Od 2016 roku zawody rozgrywane są na Stadionie Miejskim w Łodzi, a mogą w nich brać udział dzieci w wieku od 3 do 16 lat.

Wstępnie planowaliśmy pięciuset uczestników Kids Run, ale wobec ogromnego zainteresowania tym biegiem, postanowiliśmy zwiększyć limit do tysiąca – mówi Olga Rosłonek ze Stowarzyszenia „Maraton Dbam o Zdrowie”.  – Promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży to jeden z naszych priorytetów, więc decyzja nie mogła być inna – dodaje.

Zapisy do Kids Run zostaną ponownie otwarte w czwartek, 9 marca o godz. 12:00. Opłata za udział w biegu wynosi 29 złotych. Każde dziecko w ramach pakietu startowego otrzyma m.in. pamiątkowy t-shirt oraz medal na mecie.

DOZ Maraton Łódź to jedna z największych imprez biegowych w kraju. W ramach trzydniowych zawodów, oprócz maratonu odbywa się szereg imprez towarzyszących, takich jak bieg na 10 km, Kids Run oraz targi sportowe w Atlas Arenie. W 2017 roku DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia.

Powiązane Posty