Zielona Łódź zaprasza na spacer po łódzkich parkach

Zima pewnie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale to nie powód, żeby nie wystartować kolejnego sezonu Spacerów Zielonej Łodzi. Tradycyjnie spotykać się będziemy w prawie każdą niedzielę, prawie zawsze o godzinie 12.00. Odwiedzimy pieszo i na rowerach dziesiątki parków, lasów i ogrodów, usłyszymy setki ciekawych opowieści o przyrodzie i historii naszego miasta. Współpracujemy z kilkoma grupami przewodnickimi oraz całą grupą miłośników Łodzi, którzy będą się dzielić z uczestnikami spacerów swoją wiedzą i swoimi pasjami odkrywania niezwykłych miejsc.

Zaczynamy w niedzielę 12 marca, o godzinie 12.00. Tematem pierwszego, pieszego spaceru jest oczywiście wiosna. O marcowej przyrodzie opowie, podczas spaceru po wciąż zamkniętym na zimę Ogrodzie Botanicznym, szef Zielonej Łodzi Marek Jakubowski. Zbiórka przy kasach od ulicy Retkińskiej 39. Wstęp wolny, prosimy o punktualne przybycie.

19 marca będziemy spacerować po Parku Reymonta, a 26 marca rozpoczynamy sezon rowerowy Zielonej Łodzi. Harmonogram kolejnych spotkań już wkrótce na naszych stronach. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/Zielonalodz/

Zapraszamy,

Zespół Zielonej Łodzi

Powiązane Posty