Kleszczów na Piątkę – startują zapisy!

Już po raz drugi Klub LKS Omega oraz Gmina Kleszczów zapraszają na jeden z najszybszych biegów na dystansie 5 km w Polsce – Kleszczów na Piątkę. W tym roku bieg zaplanowany jest na 15 czerwca 2014 r. Wzorem ubiegłego roku, start i meta zlokalizowane są na bieżni gminnego stadionu w Kleszczowie, co dodaje kolorytu rywalizacji. Trasa w Kleszczowie jest szybka i bardzo przyjemna, dokładnie oznaczona co kilometr, nie zauważyłam nawet kiedy mi zleciało, a już trzeba było finiszować. Dużym atutem trasy jest to, że nie ma dużych zbiegów i podbiegów co daje komfort szybkiego, równego biegania, przekładającego się na dobry wynik – powiedziała druga na mecie w 2013 roku Justyna Korytkowska – dodając… w moim przypadku na rekord życiowy 16:48.

W pierwszej edycji obowiązywał limit 250 zawodników, który wyczerpał się na długo przed zawodami, w związku z tym w obecnym roku liczba miejsc została zwiększona do 350 uczestników. W pakiecie startowym wszyscy biegacze otrzymają koszulki techniczne, a na mecie pamiątkowe medale. Bieg główny poprzedzi rywalizacja najmłodszych uczestników, którzy biegać będą po gminnym stadionie w Kleszczowie.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie zawodów: www.kleszczowna5.pl zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na facebook.com

Relacje 2013:

Maratończyk.pl

Biegampolodzi.pl

Relacja TVP 3 Łódź

Powiązane Posty