Ruszają zapisy na Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU

19 października 2015 r. na stronie www.lodzmaraton.pl uruchomione zostały zapisy do Pu-charu DOZ Maratonu Łódź z PZU. Zawodnicy, którzy ukończą wszystkie edycje otrzymają pamiątkowy medal. Inauguracyjny bieg na dystansie 5 km odbędzie się w niedzielę, 15 li-stopada na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU to cykl pięciu biegów na dystansie od 5 do 25 kilometrów.  Z każdym miesiącem dystans będzie zwiększany o kolejne 5 kilometrów. Każda zarejestrowana osoba otrzyma stały numer startowy z chipem do pomiaru czasu. Na mecie na zawodników czekać będą ciepłe posiłki oraz herbata. 

  • W tegorocznej edycji cyklu przygotowaliśmy dla uczestników niespodzianki. Biegacze, któ-rzy ukończą wszystkie edycje Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU otrzymają pamiątkowe medale. Dodatkowo, zawodnicy którzy wystartują w trzech biegach dostaną opaskę z kie-szonką na nadgarstek, a za udział w czterech – pamiątkowy kubek – mówi Michał Drelich, dyrektor DOZ Maratonu Łódź z PZU. 

Po każdych zawodach przyznawane będą punkty w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji punktowej otrzymają pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone w Atlas Arenie, 16 kwietnia 2015 r. podczas DOZ Maratonu Łódź z PZU. 

Biegi rozgrywane będą na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Rejestracja online czynna jest od 19 października na stronie www.lodzmaraton.pl. Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 20 zł, w dniu biegu 30 zł. 

Terminy biegów:

15 listopada 2015 – 5 kilometrów

13 grudnia 2015 – 10 kilometrów 

10 stycznia 2016 – 15 kilometrów

7 lutego 2016 – 20 kilometrów

13 marca 2016 – 25 kilometrów

Start wszystkich biegów odbywających się w ramach Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU prze-widziany jest na godzinę 10:00.

Powiązane Posty