Udany debiut Biegampolodz.pl TEAM

Podczas V Biegu Świętojańskiego nastąpił debiut Biegampolodzi.pl TEAM. Trzeba przyznać, że pierwszy występ był bardzo udany i to w cale nie z uwagi na zajęte miejsca przez jego reprezentantów. Bardzo dobra atmosfera towarzyszyła już na samym początku wszystkim chętnym do reprezentowaniem TEAM-u, którzy spotkali się przed startem. Opisana wcześniej formuła wspólnego biegania i startowania w zawodach, wszystkim przypadła do gustu. Zapadły pierwsze ustalenia, ciekawe pomysły wspólnych wyjazdów … nic tylko czekać na biegową jesień 🙂  Atmosfera zarówno przed, jaki i po biegu, była bardzo fajna, co napawa optymizmem przed kolejnymi Klubowymi spotkaniami.
Na liście Klubowiczów widnieje już 26 zawodników i zawodniczek – aktualny skład. Spora część osób ma już za sobą debiut w barwach Biegampolodzi.pl podczas Biegu Świętojańskiego, jednak niektórzy podjęli decyzję po biegu, więc cały czas czekają na oficjalny start … może już 17 lipca podczas I Sztafety Maratońskiej organizowanej przez Szakali Bałut … Wszystkie chętne osoby prosimy o kontakt z Piotrkiem „Robinem” Szymczakiem. A może macie jakieś inne ciekawe propozycje wspólnego startu?

Wracając do naszego udziału w Biegu Świętojańskim, udało nam się wygrać klasyfikację drużynową. Nasze Panie zajęły miejsca na podium w kategoriach wiekowych, a Panowie czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej. Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy dobrze się bawili, o czym świadczy m.in. wspólne odbieranie pucharu za wygraną klasyfikację klubową.

Przypominamy, iż 31 lipca podczas Pucharu Maratonu Warszawskiego, upływa termin dostarczenia koszulki (koszulek) do zrobienia nadruku. Na dzień dzisiejszy prowadzimy rozmowy z jedną firmą, cena będzie zależała od ilości koszulek, jaką im przekażemy. Poniżej wzór nadruku z dwóch stron koszulek, z tyłu dodatkowo każdy będzie miał nadrukowane swoje imię.

 

Powiązane Posty