Puchar Łódź Maratonu – 25 km

W minioną niedzielę odbyła się ostatnia odsłona Pucharu Maratonu, tym razem zawodnicy rywalizowali na dystansie 25 km. Najszybciej trasę pokonał Maurycy Oleksiewicz, który dzięki temu wygrał klasyfikację generalną cyklu „Kolejne pętle przebiegałem z narastającym tempem. Pozwoliło mi to pewnie dziś zwyciężyć oraz odnieść kolejny mały sukces w ogólnej klasyfikacji Pucharu Maratonu, w którym po dzisiejszym biegu wskoczyłem na 1. miejsce – duża frajda” powiedział Maurycy Oleksiewicz. Wśród Pań triumfowała Ewa Ochmańska, która również wygrała klasyfikację generalną. Na starcie ostatnich zawodów stanęło ponad 180 biegaczy.

Poniżej zamieszczamy link do galerii zdjęć autorstwa Sebastiana Nowakowskiego oraz link do wyników.