Nordea LCJRun – start zapisów do NOCnego biegu po lotnisku

Nordea LCJRun – NOCny bieg po lotnisku, który zaplanowany jest na noc z 16 na 17 maja 2015 roku. Dla biegaczy czekać będzie 880 pakietów startowych, a do pokonania 5 km szybka trasa wytyczona po pasie startowym Portu Lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi. Cieszymy się, że po raz drugi będziemy gościć biegaczy na naszym lotnisku – mówi Ewa Bieńkowska, rzecznik prasowy Portu Lotniczego im. Wł. Reymonta.Pierwsza edycja LCJRun okazała się olbrzymim sukcesem. O tym, że pomysł jest dobry może świadczyć to, że w innych miastach planowane są podobne zawody. – dodaje Ewa Bieńkowska.

A do zawodów zapisać się będzie można już od 18 marca o godzinie 11:00, kiedy to startują zapisy do imprezy

Wszystkie osoby, które planują start w NOCnym biegu po pasie startowym powinny posiadać konto w serwisie www.zapisy.inessport.pl. Każda osoba, która dokona zgłoszenia do biegu zostanie przekierowana na stronę płatności systemu dotpay – jest to jedyna forma opłacenia wpisowego. Na liście startowej pojawią się jedynie osoby, które dokonają opłaty startowej – mówi Bartłomiej Sobecki, dyrektor zawodów.

W tym roku sponsorem tytularnym biegu została Nordea Operations Centre, która w Łodzi i Gdyni zatrudnia blisko 800 osób.

Cieszymy się, że nasza firma włączyła się w tak ciekawy i oryginalny projekt jakim jest LCJRun. Nasi zawodnicy w poprzednim sezonie brali udział w wielu imprezach sportowych stąd nasze wsparcie dla tego biegu. Mogę już zdradzić, że mnie też będzie można spotkać na starcie LCJRun w tym roku – opowiada Mikołaj Ługowski, dyrektor Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce.

W tym roku podczas biegu rywalizacja toczyć się będzie w trzech kategoriach: open, bankowców, łodzian.

Do dwóch kategorii, w których rywalizować można było już w zeszłym roku dojdzie teraz nowa: bankowców. Wiemy, że wśród pracowników branży finansowej jest wielu zapalonych sportowców, którzy lubią ze sobą rywalizować na wielu polach. Mamy nadzieję, że wprowadzenie nowej klasyfikacji jeszcze bardziej uatrakcyjni nasz bieg – zapowiada Maciej Woźnicki, jeden z organizatorów Nordea LCJRun.

 

foto by Maciej Nowosławski

Powiązane Posty