Druga edycja Pucharu Maratonu już w najbliższą niedzielę.

W niedzielę, 13 grudnia odbędzie się druga edycja Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU 2016. Biegacze zmierzą się z dystansem 10 km, na trasie wiodącej po Lesie Łagiewnickim. Na mecie na każdego czekać będzie ciepły posiłek i napój, a ci, którzy w Pucharze biegają regularnie, mogą liczyć na dodatkowe nagrody.

Na liście startowej niedzielnego biegu jest już ponad 300 osób. Opłata startowa wynosi 20 złotych przy zapisach internetowych i 30 złotych podczas rejestracji w biurze zawodów, w dniu imprezy. Start i meta biegu zostaną zlokalizowane obok ośrodka MOSiR przy ul. Skrzydlatej 75 w Łodzi. Początek zawodów zaplanowano na godz. 10:00, a już od godziny 8:30 czynne będzie biuro zawodów. 

Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU to cykl pięciu biegów na dystansach od 5 do 25 km. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych zbierają punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu. Jej zwycięzcy zostaną nagrodzeni w Atlas Arenie podczas kwietniowego maratonu. 

Dodatkowo, organizatorzy przygotowali atrakcyjne upominki dla osób, które wezmą udział w kilku edycjach Pucharu Maratonu. Na wszystkich, którzy pobiegną w co najmniej trzech biegach, czekają opaski z kieszonką na nadgarstek. Osoby, które ukończą cztery biegi, otrzymają pamiątkowe kubeczki z logo DOZ Maratonu Łódź z PZU, a Ci, którzy zameldują się na mecie wszystkich pięciu edycji Pucharu, otrzymają pamiątkowy medal.

Foto: www.lodzmaraton.pl

Powiązane Posty