Letnie GP Łodzi 2014 – nowa lokalizacja!

Druga odsłona Letniego GP Łodzi 2014 odbędzie się 1 czerwca i zaplanowana jest w zupełnie nowym dla biegaczy i kijkarzy miejscu czyli poligonie Brus. Wyznaczona trasa składająca się z trzech pętli w przypadku biegu i dwóch marszu. To będzie prawdziwy przełaj, który na długo zostanie w pamięci uczestników i mamy nadzieję, że wpiszę się na stałe do kalendarza imprez biegowych rozgrywanych w Łodzi. Do biegu głównego oraz marszu można zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie www.gplodzi.pl do czwartku oraz w dniu zawodów w biurze zawodów zlokalizowanym na terenie poligonu Brus (pierwszy wjazd z ulicy Krańcowej od strony ul. Konstantynowskiej). 

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą trzy odsłony Letniego GP Łodzi otrzymają pamiątkowe medale, do rozegrania zostały jeszcze trzy imprezy – szczegóły na www.gplodzi.pl

Nie zabraknie również biegów dla dzieci, dla których z okazji dnia dziecka czekać będzie słodki poczęstunek na mecie. Zapisy do biegów dziecięcych odbędą się w dniu zawodów w godzinach pracy biura zawodów.

Powiązane Posty