Sportowy Piknik Dla Seniorów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkie osoby w wieku 55+ na imprezę sportowo-rekreacyjną organizowaną w ramach I Łódzkich Senioraliów oraz ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Dla uczestników przewidujemy wiele atrakcji. Imprezę rozpoczniemy  rozgrzewką i krótkim szkoleniem z poprawnej techniki chodzenia w stylu Nordic Walking. Następnie przewidziane są rekreacyjne marsze na dystansach około 2,5 i 5 km. Po tej dawce aktywności zaprosimy seniorów na mały poczęstunek – soki, woda i owoce. Kolejnym punktem programu będą otwarte biegi na stadionie na dystansach 400 i 1500 metrów. Zachęcamy wszystkich seniorów do udziału, a tych, którym kondycja nie pozwala, do kibicowania swoim rówieśnikom. Swój start zapowiedzieli zawodnicy wielkiego formatu, m.in. Jan Morawiec – Mistrz Świata w Maratonie w kategorii M-80, Ryszard Goszczyński – wielokrotny Mistrz Polski weteranów w lekkiej atletyce. Barw MOSiR-u Łódź bronić będzie Zbigniew Fiks, jeden z najlepszych długodystansowców w regionie. Imprezę uatrakcyjni koncert łódzkiej piosenkarki Danieli Zabłockiej. Każdy uczestnik konkurencji biegowych otrzyma pamiątkowy medal. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane będą atrakcyjne nagrody (wejściówki na pływalnię „Wodny Raj”, albumy o tematyce sportowej, kijki do Nordic Walking oraz vouchery na profesjonalny kurs nauki gry w golfa o wartości 750 zł).

Zapisy do poszczególnych konkurencji przyjmujemy w biurze zawodów w dniu 25 maja od godziny 9:00. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 10:00, następnie rozpoczniemy poszczególne konkurencje sportowe. Zakończenie imprezy przewidujemy na godzinę 14:00. 

Szczegółowych informacji udziela Dział Sportu MOSiR pod numerem telefonu 42 27-21-428 oraz adresem e-mail: dzial.sportu@mosir.lodz.pl

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu wolnego i dobrej zabawy !!!

 

Powiązane Posty