Biegowa Bitwa o Łódź – rozpocznij wakacje od przygody!

28.06.2014 w pierwszą sobotę wakacji o godz. 17:00 wystartuje III Biegowa Bitwa o Łódź. Dla niewtajemniczonych trasa biegu jest przełajowa i trudna technicznie, na trasie obowiązkowe do pokonania przeszkody naturalne i sztuczne, odzież i obuwie może ulec zabrudzeniu lub zniszczeniu zatem  przestrzegamy przed bieganiem w nowym odzieniu sportowym. Dla większości bieg ma charakter przygody i zabawy gdzie najważniejsze jest dobiegnięcie cało do mety i pokonanie całej trasy. 

Na dzień dzisiejszy zostało jeszcze sporo wolnych miejsc w biegach dziecięcych i około 100 miejsc w biegu głównym jednocześnie przypominamy o niższej opłacie startowej do końca maja (regulamin biegu pkt. 8). Przewidziane są dekoracje w 4 różnych kategoriach: OPEN (K+M), DRUŻYNY/FIRMY, ŁODZIANIE/ŁODZIANKI, STUDENCI (K+M) nie przewiduje się kategorii wiekowych. 

Biuro zawodów, szatnie i depozyt znajdować się będą na terenie SP 61 przy ulicy Okólnej 183 (pętla autobusu lini 51), start i meta biegu usytuowane będą przy „Leśniczówce” ul.Łagiewnicka 305. 

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące – zapisów, trasy, regulaminów oraz śledzenie listy startowej – można odszukać na stronie głównej biegu w notatkach, które znajdują się pod głównym zdjęciem strony zaraz obok polubień strony głównej biegu www.bitwaolodz.pl

Formularz zgłoszeniowy

PROGRAM MINUTOWY:

13:00 – otwarcie biura zawodów

15:30 – zamknięcia zapisów do biegów dziecięcych

16:00 – start biegów dziecięcych

16:00 – zamknięcie biura zawodów

16:30  – rozgrzewka z olimpijczykiem Piotrem Kędzią i Verą Sport

16:45 – dekoracja biegów dziecięcych

17:00 – start III Biegowej Bitwy o Łódź

19:30 – dekoracja

20:00 – zakończenie imprezy

 

Powiązane Posty