12. Dychy Justynów-Janówka – komunikat organizatora

Komunikat dot. Biegu / Marszu Nordic Walking

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, 12. edycja Dychy Justynów-Janówka (2020-2021) nie będzie mogła się odbyć w swojej tradycyjnej formule. W dniu 24.04.2021 (sobota), wszystkim zapisanym do 12. edycji biegu/nordic walking udostępnimy oznakowaną trasę (całkowicie poprowadzoną po lesie) do przeprowadzenia indywidualnego treningu biegowego oraz marszu nordic walking z pomiarem czasu. Możliwość udziału w indywidualnym treningu będzie obywać się według następujących zasad:

  1. Data treningu 24.04.2021r. w godzinach 10:00 – 13:30 (ostatni start 12:00)
  2. Przed rozpoczęciem treningu oraz po jego zakończeniu obowiązuje reżim sanitarny – w tym noszenie maseczek i zachowywanie dystansu. Organizatorzy zapewnią środki do dezynfekcji oraz maseczki dla zawodników.
  3. Zakaz treningu w grupie. Obowiązkowy start indywidualny lub w odstępach dwóch metrów.
  4. Każdy uczestnik treningu ma zapewniony indywidualny pomiar czasu.
  5. Dla każdego uczestnika treningu indywidualnego będzie przygotowany pamiątkowy medal, woda oraz baton regeneracyjny.
  6. Organizatorzy udostępnią wyniki treningu indywidualnego na stronie justynow-janowka.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące pobrania chipu umożliwiającego pomiar, parkingów, miejsca startu i mety, harmonogramu otwarcia trasy treningu, a także jej przebiegu zostaną wysłane mailowo.

Dopuszczamy również możliwość samodzielnego pokonania (Bieg Wirtualny) trasy w dowolnej lokalizacji 10 km (bieg) / 7 km (marsz nw) oraz przesłania do nas zdjęcia potwierdzającego wynik z rzutem trasy uwidaczniającym informację o pokonanym dystansie i uzyskanym czasie do dn. 02.05.2021 na adres biuro@justynow-janowka.pl. Na tej podstawie sklasyfikujemy wynik wirtualny oraz wręczymy pamiątkowy medal, który będzie do odebrania w sklepie Trucht w Łodzi przy ul. Żeromskiego 74.

Informujemy, że nie otworzymy ponownie zapisów. Istnieje możliwość bezpłatnego przepisania pakietu na innego zawodnika w systemie zapisy.inessport.pl do dnia. 19.04.2021.

Komunikat dot. Biegów Dzieci

Niestety nie jesteśmy w stanie przeprowadzić zawodów ani treningu dla najmłodszych, utrzymując wszelkie reżimy sanitarne w panującej sytuacji epidemiologicznej. W związku z tym zachęcamy do udokumentowania aktywności fizycznej dziecka / wspólnie z opiekunem na dystansie:

> 2015 – ok. 200 m

2014-2012 – ok. 300 m

2011-2009 – ok. 600 m

2008-2005 – ok. 1000 m

Na tej podstawie nagrodzimy wysiłek pamiątkowymi medalami, które będą do odebrania w sklepie Trucht w Łodzi oraz w przedszkolu w Justynowie – szczegółowe informacje dotyczące przesyłania informacji treningowych wyślemy w osobnym komunikacie do zapisanych osób.

Jako organizatorzy szczerze liczymy na zrozumienie zmiany formuły naszej imprezy. Zdajemy sobie sprawę, jak głodni wszyscy jesteśmy normalnej rywalizacji, ale Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dołożymy wszelkich starań, abyście poczuli się na naszym treningu nie gorzej niż podczas poprzednich edycji, zostaje nam tylko nadzieja na powrót do klasycznej wersji imprezy w 2022 roku!

Jeśli macie pytania, jesteśmy do dyspozycji: biuro@justynow-janowka.pl

Organizatorzy

Dycha Justynów-Janówka

Obecna forma 12. Dycha Justynów-Janówka odbywa się na podstawie przepisów obowiązujących w aktualnym momencie i jeśli przepisy ulegną zmianie, również zasady zawarte w regulaminie mogą ulec zmianie.

fot. Natalia Zdziebczyńska

Powiązane Posty