WARSZTATY Z SUPLEMENTACJI – TORQ EVENING

Warsztaty dla biegaczy: suplementy diety, odżywki, izotoniki – dowiedz się jak ich używać przed, w trakcie i po wysiłku. Ile żelków powinno się zjeść w czasie półmaratonu czy maratonu, a ile w sportach ultra? W jakim stopniu „ściana” w maratonie zależy od prawidłowego odżywiania i nawadniania? Ile gramów węglowodanów potrzebujemy na godzinę wysiłku i jak pogodzić tę ilość z nawadnianiem? Dlaczego formuła 2:1 Maltodekstryna z fruktozą jest o wiele skuteczniejsza niż tradycyjne źródła pojedynczych preparatów węglowodanowych?

Co jeść bezpośrednio przed zawodami, a co i w jakim czasie po zakończeniu zawodów lub po długim wysiłku? Czy podczas biegania i jazdy na rowerze potrzebujemy taką samą ilość energii?

Na te i wiele więcej pytań poznasz wreszcie odpowiedź podczas warsztatów dotyczących prawidłowej suplementacji dla biegaczy. Jeśli masz wątpliwości w jaki sposób stosować suplementy diety, odżywki oraz izotoniki, przyjdź do nas na spotkanie, które poprowadzi ekspert Krzysztof Janik, specjalista od odżywiania sportowego australijskiej firmy TORQ.

W trakcie spotkania będzie możliwość spróbowania różnych wariantów smakowych żelków firmy TORQ.

UWAGA: obecność na warsztatach należy potwierdzić przez wypełnienie formularza, szczegóły na stronie www.trucht.com

Powiązane Posty