Letnie GP Łodzi 2014 – klasyfikacja końcowa

Letnie GP Łodzi 2014 to cztery imprezy, które odbywają się w czterech różnych lokalizacjach.  Zawody w tegorocznej odsłonie odbyły się na terenie parku Julianowskiego, poligonu Brus, parku na Zdrowiu oraz w Lesie Łagiewnickim biegacze pokonywali 10 km trasy, a kijkarze o połowę krótsze. W zawodach wzięło udział łącznie 234 biegaczy z których 74 ukończyło co najmniej trzy imprezy. W rywalizacji nordic walking wystartowało 65 kijkarzy z których sklasyfikowanych zostało 33 uczestników – wyniki cyklu.

W ramach Letniego GP Łodzi rywalizowały również dzieci, których łącznie wystartowało 62 we wszystkich grupach wiekowych – klasyfikacja końcowa.

Dekoracja zwycięzców wraz z wręczeniem imiennych medali odbędzie się 30 listopada 2014 roku podczas pierwszych zawodów z cyklu Grand Prix Łódź City Trail, które odbędą się w parku 3 maja na nowej 5 km trasie. – szczegółowe informacje dotyczące zimowego cyklu dostępne są na stronie www.gplodzi.pl

Letnie GP Łodzi odbyło się dzięki pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi, Zarządu Zieleni Miejskiej w Łodzi, Biura Promocji Urzędu Miasta Łodzi oraz firmom Efektima, Taxi Plus, Vera Sport oraz wydawnictwu Galaktyka.  

 

Powiązane Posty