Szakale Bałut i Accenture wznawiają cykl ŚCIEŻEK BIEGOWYCH

Klub Sportowy Szakale Bałut Łódź wspólnie z grupą biegową Accenture Running Team, reprezentującą spółkę Accenture Łódź Delivery Center wznawiają wcześniej organizowany cykl ścieżek biegowych „Ścieżki biegowe Accenture i Szakali”. Ścieżki Biegowe Accenture i Szakali 2015 stanowią kontynuację wcześniejszej inicjatywy. Tym razem postawiliśmy na bardziej zorganizowaną formę. Przygotowaliśmy  harmonogram 10 propozycji biegowych, tak by każdy już dzisiaj mógł sobie zaplanować na weekend wycieczkę biegową w naszym towarzystwie, oraz by każdy miał możliwość zapoznania się wcześniej z krótkim opisem wycieczki. Harmonogram będzie dostępny zarówno na naszej stronie internetowej (www.szakalebalut.pl przyp. red) oraz na specjalnie przygotowanych ulotkach, które będziemy wręczać podczas imprez biegowych, w których będziemy brali udział Postaramy się, żeby o cyklu „Ścieżek biegowych Accenture i Szakali” było głośno  Na pewno informacje pojawią się na facebook, na profilu Accenture LDC, Szakali Bałut oraz na profilach naszych partnerów. Będziemy przypominać o tej inicjatywie przy okazji różnych zawodów biegowych m.in. na Biegu Fabrykanta zachęca Monika Kaczmarek i dodaje: Wycieczki biegowe, które organizujemy w ramach „Ścieżek biegowych Accenture i Szakali” to przede wszystkim spędzenie na sportowo weekendu razem z  ludźmi  z podobną pasją. Dodatkowo chcemy pokazać ciekawe trasy biegowe, dla tych którzy szukają nowych miejsc na bieganie po Łodzi

Najbliższe dwie wycieczki odbędą się:

18 lipca 2015 r. – „Bajkowa Łódź” (ok 15 km). Start: godz. 10.00 z Parku im. Poniatowskiego w  miejscu startu/mety ParkRun Łódź

19 lipca 2015 r. – „Na Żaby i Baby” (ok 30 km). Start  8:30  na Teofilowie, na łączce na rogu Judyma i Cedry, blisko ronda Rojna-Traktorowa. 

 „Na Żaby i Baby” jest autorską trasą Kamila Weinberga, który zaprezentuje uczestnikom swoje tereny treningowe: „Na Żaby i Baby” to jedna z moich tras na długie wybiegania, w różnych wariantach od ok. 25 do 38 km. Jej tytuł pochodzi od malowniczych nazw wsi po drodze: Żabiczki i Babiczki. Prowadzi na zachód od Łodzi polnymi i leśnymi drogami, m.in. obok Rezerwatu Torfowisko Rąbień. Pod koniec wycieczki dla chętnych będzie okazja zaliczyć odcinek specjalny na dawnym poligonie na Majerce i na własnej skórze poczuć, jak trenujemy przed Spartan Race.

Serwis biegampolodzi.pl objął patronatem cykl wycieczek Szakali i Accenture. W naszym serwisie znajdziecie zapowiedzi wszystkich wycieczek oraz relacje (w tym video) z ich przebiegu. Zapraszamy!

Powiązane Posty