Zapraszamy na Konferencję Biegową – Zabiegane Życie

Zapraszamy na Konferencję Biegową „Zabiegane Życie”, która odbędzie się 7 listopada. Organizatorem konferencji jest firma SportQuality. Biegaczy gościć będzie Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu k. Łodzi. Głównym celem konferencji będzie przybliżenie szeroko zakrojonej specjalistycznej wiedzy biegowej. Skierowana będzie zarówno do pasjonatów sportu, biegaczy, trenerów chcących pogłębiać swoją biegową wiedzę oraz szukać motywacji do dalszej przygody ze sportem. Program konferencji obejmuje zasady treningu, przygotowań do zawodów, odżywiania, suplementacji czy fizjoterapii w perspektywie zarówno biegacza amatora, jak i profesjonalisty.  Spotkanie będzie miało formę prelekcji połączonych z debatą, prowadzonych m.in. przez najlepszych polskich zawodników. Intencją organizatorów było zaproszenie najbardziej znanych oraz cenionych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi praktycznymi doświadczeniami. Będzie to również okazja poznać ludzi, którzy na co dzień potrafią realnie zweryfikować swoje biegowe marzenia.

Prelegentami konferencji będą m.in.:

Adam Kszczot (ORLEN TEAM) – Mistrz Europy na 800m, rekordzista Polski na 600m,

Jacek MEZO Mejer – muzyk, od kilku lat również biegacz z rekordem życiowym w maratonie 2:58,

Piotr Kędzia – reprezentant Polski podczas dwóch Igrzysk Olimpijskich (2004, 2008), specjalizujący się w biegu na 400m,

Artur Kozłowski – maratończyk z rekordem życiowym 2:10.58, aktualny Mistrz Polski w biegu na 5km i 10km,

Agata Matejczuk – brązowa medalistka Mistrzostw Świata w biegu 24godzinnym, rekordzistka Biegu Rzeźnika,

Piotr Wantkiewicz – fizjoterapeuta kadry polski siatkówki plażowej podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Monika Kaczmarek – Od 10 lat miłośniczka biegania. Zwyciężczyni wielu lokalnych biegów m.in. Pucharu Maratonu DoZ, LCJRun, cyklu Grand Prix Łodzi oraz cyklu Grand Prix Łodzi City Trail. 

Krzysztof Pietrzyk – Reprezentant Polski w biegach górskich, uprawiający biegi długodystansowe od 1998 roku. Wiele razy stawał na podium w biegach w regionie.

 

Mamy nadzieję, że tematyka i formuła konferencji spotkają się z zainteresowaniem i zachęcą Was do aktywnego udziału w wydarzeniu. Jeśli szukasz motywacji i sposobu do dalszego pokonywania własnych barier to nie mogłeś lepiej trafić – ta konferencja jest dla Ciebie.

Szczegółowe informacje na stronie www.konferencjebiegowe.pl

Powiązane Posty