5. Dycha Justynów – Janówka – komunikat organizatora

Do startu V edycji biegu Dycha Justynów-Janówka, został już niecały miesiąc. Zobaczcie czego możecie  się spodziewać biorąc udział w naszej imprezie! Zacznijmy jednak od dzieci. Mamy dla was przygotowane 200 pakietów, a w nich znajdziecie z koszulkę oraz coś słodkiego! Na mecie otrzymacie pamiątkowe medale oraz butelkę wody na zaspokojenie pragnienia ufundowaną przez firmę Jurajska. Oczywiście, po biegach dzieci tradycyjne losowanie nagród – niespodzianek, wśród wszystkich dzieci, które ukończyły bieg. W biegu głównym – V Dycha Justynów-Janówka, mamy przygotowane 500* pakietów startowych (400 dla biegaczy oraz 100 dla nordic walking), a w nich znajdziecie:

  • niepowtarzalne, okolicznościowe kubki
  • skarpety 
  • okolicznościowa koszulka techniczna – NOWOŚĆ!

*decyduje kolejność wpłat – w myśl zasady, kto pierwszy ten lepszy!

Na mecie ponownie uhonorujemy Wasz udział, jedynym w swoim rodzaju medalem! (400 dla biegaczy oraz 100 dla nordic walking na mecie), oraz zaspokoicie pragnienie dzięki pomocy naszego sponsora –  Jurajska.

Po biegu, zapraszamy na wyborny posiłek przygotowany przez osoby, które znają się na rzeczy – Panie z  Koła Gospodyń Wiejskich z Janówki. 

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w zawodach Panie! Dla pierwszych 5 Pań na mecie w obu biegach, będą czekały atrakcyjne zestawy kosmetyków. 

Na zakończenie V. edycji biegu, odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród – ufundowanych przez naszych sponsorów, spośród wszystkich uczestników, którzy szczęśliw(i)e przekroczą linię mety! Na zachętę możemy powiedzieć, że jedną z nagród do rozlosowania będzie  Tablet ufundowany przez DaGrasso – Andrespol.

Jeżeli jeszcze jesteś niezdecydowany zobacz relację z poprzedniej edycji: IV Dycha Justynów – Janówka

 

Zgłoszenia: www.justynow-janowka.pl

Do zobaczenia na starcie!

Organizatorzy.

 

 

Powiązane Posty