Wystartowały zapisy do DOZ Maratonu Łódź z PZU

Ruszają zapisy do szóstej edycji DOZ Maratonu Łódź z PZU, który odbędzie się 17 kwietnia 2016 roku. Zgłoszenia na maraton i biegu towarzyszącego na dystansie 10km są przyjmo-wane za pośrednictwem strony internetowej www.lodzmaraton.pl. W ramach imprezy  od-będą się także  biegi dla dzieci i młodzieży, targi sportowe oraz  piknik rodzinny.

Organizatorzy zapowiadają w tym roku wiele nowości.

Na uwagę zasługuję z pewnością najbogatszy bogaty pakiet startowy w historii naszej im-prezy. Wszyscy uczestnicy maratonu otrzymają między innymi koszulkę techniczną, plecak i czapeczkę marki Newline. Ten renomowany producent odzieży sportowej został naszym nowym sponsorem technicznym – mówi Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódź z PZU. – Udało nam się też utrzymać wysokość opłaty startowej na dotychczasowym pozio-mie. Opłata za udział w maratonie w pierwszym terminie wynosi 80 złotych, a za bieg na 10 kilometrów o połowę mniej – dodaje.

Inną nowością, którą wprowadzają organizatorzy DOZ Maratonu Łódź z PZU, jest możliwość za-mówienia pakietu startowego do domu.

To usługa dodatkowo płatna, dla chętnych. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom biega-czy, którzy są zainteresowani przyjazdem bezpośrednio na start. Jeśli zamówią pakiet star-towy do domu, nie będą już musieli przechodzić weryfikacji w biurze zawodów – mówi Mi-chał Drelich. – Na tym jednak nie koniec. Od tego roku z poziomu formularza zgłoszenio-wego będzie można także zarezerwować nocleg w hotelu, zamówić grawerowanie medalu oraz pakiet zdjęć z trasy i mety – dodaje.

Organizatorzy chcą nagradzać biegaczy za wybór łódzkiej imprezy. Zawodnicy, którzy do końca października zgłoszą się do maratonu i wniosą opłatę startową, zostaną automatycznie zakwalifi-kowani do specjalnego programu lojalnościowego.

Od 1 listopada w formularzu zgłoszeniowym pojawi się możliwość wskazania osoby, która zachęciła mnie do startu w maratonie lub biegu na 10 kilometrów. Jeśli któryś z zarejestrowanych do końca października zawodników, przekona pięć nowych osób do udziału w łódzkiej imprezie, otrzyma bon o wartości 20 złotych. Jeśli przekona 10 osób, to wartość tego bonu wzrośnie do 50 złotych, a jak tych osób będzie 15 lub więcej to w zamian otrzyma od nas bon o wartości 100 złotych! Bony będzie można zrealizować w punktach DOZ na terenie całego kraju – mówi Przemysław Szymański, Manager ds. Marketingu Regionalnego w spółce DOZ SA.

Wzorem maratonu berlińskiego organizatorzy DOZ Maratonu Łódź z PZU powołali do życia Klub Jubileuszowy. Członkiem Klubu Jubileuszowego może zostać biegacz, który ukończył co najmniej 5 edycji łódzkiego maratonu.

Aby dołączyć do tej elitarnej grupy, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej imprezy – mówi Michał Drelich. – Z przynależnością do Klubu Jubile-uszowego wiąże się szereg korzyści, takich jak na przykład stały numer startowy czy ob-sługa bez kolejki w biurze zawodów. Dla członków Klubu Jubileuszowego udostępnimy również lożę VIP w Atlas Arenie, do której dostarczymy ciepłe i zimne napoje oraz drobny poczęstunek. Chcemy w ten sposób nagrodzić tych biegaczy, którzy są z nami co roku od momentu powstania imprezy – dodaje.

DOZ Maraton Łódź z PZU wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Sponsorami tytularnymi wydarzenia są DOZ SA oraz PZU SA, a impreza odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Łodzi i Województwa Łódzkiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.lodzmaraton.pl 

Powiązane Posty