Ruszają zapisy na Puchar DOZ Maratonu Łódź 2015

W środę, 29 października o godzinie 12:00 ruszają zapisy do trzeciej edycji Pucharu DOZ Maratonu Łódź. Pierwszy bieg na dystansie 5 km odbędzie się 16 listopada na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. W ramach Pucharu odbędzie się łącznie 5 biegów. Puchar DOZ Maratonu Łódź to cykl pięciu biegów na dystansie od 5 do 25 kilometrów. W każdym miesiącu aż do marca dystans będzie zwiększany o kolejne 5 kilometrów. Każda zarejestrowana osoba otrzyma stały numer startowy z chipem do pomiaru czasu. Na mecie na zawodników czekać będą ciepłe posiłki oraz herbata.

Po każdych zawodach przyznawane będą punkty w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji punktowej otrzymają pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone w Atlas Arenie w dniu 18 kwietnia 2015 r. By zostać ujętym w klasyfikacji końcowej, trzeba ukończyć minimum trzy z pięciu biegów.

Biegi rozgrywane będą na terenie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Rejestracja online od 29 października od godz. 12:00 na stronie www.lodzmaraton.pl. Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 20 zł, w dniu biegu 30zł.

Terminy biegów:

16 listopada – 5 kilometrów

6 grudnia – 10 kilometrów

18 stycznia – 15 kilometrów

15 lutego – 20 kilometrów

15 marca – 25 kilometrów

Powiązane Posty