Nie przegap zmiany opłat na DOZ Maraton Łódź

Na listach startowych DOZ Maratonu Łódź i imprez towarzyszących widnieje już ponad 3400 nazwisk. Z końcem lutego zmianie ulegają opłaty startowe. Warto więc już dziś, zapisać się na najgłośniejszy maraton w Polsce.

– Najgłośniejszy, bo wzdłuż trasy powstanie 26 punktów kibicowania z muzyką na żywo! Do tego 15 szkolnych punktów kibicowania i kilkanaście firmowych. Łącznie przy trasie będzie ich ponad pięćdziesiąt  – zachęca Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódź.

Z końcem lutego zmianie ulega większość opłat startowych, nie warto więc zwlekać z zapisami. Nowa, bardziej otwarta formuła łódzkich zawodów, gwarantuje, że niemal każdy chętny będzie mógł wystartować.

W niedzielę, 15 kwietnia wystartują maratończycy, a wraz z nimi po raz pierwszy także uczestnicy półmaratonu. Dystans maratonu można pokonać także w sztafecie EKIDEN. Członkowie sześcioosobowej drużyny pobiegną kolejno  5, 10, 5, 10, 5 i 7,195 kilometra.

–  Łącznie pokonają zatem dystans maratonu. Naszym zdaniem to świetna oferta dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę, a chciałyby już poczuć atmosferę maratonu.  Do udziału w Ekidenie zachęcamy gorąco przede wszystkim firmy. Start w sztafecie to świetna zabawa, a przy okazji też fajna integracja, którą można połączyć z akcją charytatywną – mówi Michał Drelich.

W sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się bieg na 5 km oraz cieszące się co roku ogromną popularnością biegi dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych uczestników organizatorzy przygotowali dopasowane do wieku dystanse od 200 do 1800 metrów. Biegi dziecięce i młodzieżowe rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim w Łodzi. 

Bieg dla dorosłych na dystansie 5 kilometrów wystartuje o godzinie 12.00 z Alei Bandurskiego. Trasa biegu prowadzi wokół Parku na Zdrowiu. Na uczestników wszystkich biegów czeka multimedialna meta na Atlas Arenie. 

Z końcem lutego zmianie ulegają opłaty startowe na biegi w ramach DOZ Maratonu Łódź.

Zapisz się już dziś i zaoszczędź.

Wzrost cen z dn. 1 marca:

– maraton: 120 PLN => 150 PLN

– półmaraton: 100 PLN => 120 PLN

– sztafety EKIDEN: 414 PLN => 534 PLN

– 5k Run: 49 PLN => 59 PLN

Opłata startowa za KIDS RUN do 31 marca wynosi 39 złotych.

Tegoroczna edycja DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku. Rejestracja trwa na platformie SlotMarket.pl.

Więcej informacji o DOZ Maratonie Łódź można znaleźć na stronie internetowej http://www.lodzmaraton.pl/ oraz na facebook.com/lodzmaraton .

Powiązane Posty