GP Łodzi 2014 – wybiegaj swój imienny medal!

Inauguracja kolejnej edycji Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych i nornic walking odbędzie się w ostatni weekend listopada. Jak co roku trasa wyznaczona zostanie na terenie Parku 3 Maja w Łodzi, a uczestnicy do pokonania będą mieli dystans 5 km. Zawody odbywać się będą przez pięć miesięcy, w tym czasie odbędzie się sześć imprez. Wszyscy biegaczy i kijkarze, którzy będą mieli na swoim koncie co najmniej 4 starty otrzymają pamiątkowe imienne medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii puchary. Centrum zawodów zostanie zlokalizowane na terenach stadionu „Łodzianki” przy ulicy Małachowskiego w Łodzi.

Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji sponsorem głównym GP Łodzi 2014 została firma Accenture. Accenture Łódź Delivery Center to zlokalizowane w Łodzi centrum technologiczne firmy Accenture, które świadczy usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych tech­no­lo­gii i out­so­ur­cingu, klientom z ponad 120 krajów świata. W ramach firmy działa „Klub Biegacza” o nazwie Accelerate, który powstał z inicjatywy pracowników. Klub liczy obecnie 230 członków z Łodzi i Warszawy. Accenture dodatkowo zostało partnerem klasyfikacji dla studentów i studentek, w której zawodnicy z pierwszych trzech miejsc otrzymają puchary oraz nagrody. 

Współorganizatorami GP Łodzi 2014 są MOSIR Łódź, Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi, a organizatorem firma inesSport.

Zapisy do pierwszej odsłony cyklu GP Łodzi 2014, która odbędzie się 24 listopada br. wystartują w poniedziałek, 28 października o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje dostępne są na nowej stronie zawodów www.gplodzi.pl

Dekoracja zwycięzców Grand Prix Łodzi 2014 odbędzie się podczas IV Majowego Pikniku Sportowego, który zaplanowany jest na 4 maja 2014 roku w Wiączyniu Dolnym – Centrum Sportu i Rekreacji „Zbyszko”.

Terminarz:

  • I bieg/marsz – 24 listopada 2013
  • II bieg/marsz – 15 grudnia 2013
  • III bieg/marsz – 12 stycznia 2014
  • IV bieg/marsz – 26 stycznia 2014
  • V bieg/marsz – 9 lutego 2014 – konkurs karnawałowy
  • VI bieg/marsz – 9 marca 2014  

Finał – IV Majowy Piknik Sportowy – Wiączyń Dolny – 4 maja 2014 rok.

Powiązane Posty