GP Łodzi 2013: Ostania szansa na konsultacje z fizjoterapeutą

W najbliższą niedzielę odbędą się ostatnie zawody z cyklu GP Łodzi 2013. Po raz ostatni będziemy można również dziś wygrać konsultacje związane z „tapingiem” z fizjoterapeutą Robertem Nowickim. Dwie pierwsze osoby, które napiszą dziś po 18:00 na maila: robertnowicki.rehabilitacja@gmail.com i opiszą swoją dolegliwość (biegową) w najbliższą niedzielę zostaną „oklejone” w miejscu bólu i uzyskają wskazówki jak unikać w przyszłości tego typu dolegliwości. Poniżej znajdziecie krótki opis czym jest taping. 

Taping (inaczej plastrowanie, nalepianie plastra) – metoda leczenia poprzez aplikację na ciele, w ściśle określony sposób, nierozciągliwego lub elastycznego plastra. Nalepiony plaster jest źródłem bodźców wyłącznie mechanicznych (nie jest nasączony żadnym lekiem) i w zależności od rodzaju, sposobu i miejsca aplikacji, ma różnorakie oddziaływanie. Jedną z metod tapingu jest kinesiotaping. Taping znajduje zastosowanie w fizjoterapii przeciwbólowej, ortopedycznej, sportowej, neurologicznej, pediatrycznej, pooperacyjnej, ginekologicznej, onkologicznej.

Przypominamy, iż w najbliższą niedzielę biegamy i chodzimy w zielonych koszulkach, pierwsze osoby w biurze zawodów otrzymają je w biurze zawodów – szczegóły już niebawem. Zachęcamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gplodzi.pl

 

Powiązane Posty