Za niespełna miesiąc biegacze zmierzą się z Górą Kamieńsk!

Jest taka góra w centralnej Polsce, gdzie od dziewięciu lat biegacze z całej Polski rywalizują na trzech dystansach. W tym roku 30 lipca uczestnicy Ultra Kamieńsk będą mogli zmierzyć się z 10km/25km/50km trasą wytyczoną na górze Kamieńsk. Zapisy cały czas trwają, szczegóły dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl

Co czeka na biegaczy na górze Kamieńsk? Start pod stok narciarski, a cała trasa to zmienna nawierzchnia oraz liczne zbiegi i podbiegi. Na mecie wszystkich dystansów czekać będą na zawodników, kultowe już gliniane medale, przygotowane specjalnie na imprezę przez Warsztat Gancarski Rodziny Konopczyńskich z Bolimowa. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają specjalnie zaprojektowane na Ultra Kamieńsk opaski, dedykowane dla każdego z dystansów.

Organizatorem 9. Ultra Kamieńsk jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk. Impreza jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, a partnerem są Lasy Państwowe. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl oraz profilu biegu na Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele ciekawostek związanych z wydarzeniem.

Powiązane Posty