Szczęśliwa 13 – bieg charytatywny Fundacji „Dom w Łodzi”

Fundacja „Dom w Łodzi” zaprasza na 6. edycję swojego biegu charytatywnego. Szczęśliwa 13 to połączenie sportowego wyzwania, adrenaliny i frajdy z pomaganiem. Każdy uczestnik swoją obecnością i wpłatą pomaga finansować leczenie i rehabilitację Dzieci z fundacyjnego Domu Dziecka dla Dzieci Chorych.

Oto szczegóły

Kiedy?

Bieg tradycyjnie odbywa się w ostatnią niedzielę wakacji, czyli 27 sierpnia. Data jest nieprzypadkowa – nawiązuje do daty założenia Fundacji „Dom w Łodzi” w 2006 roku.

Gdzie?

Wydarzenie obydwa się w lesie łagiewnickim, biuro zawodów i centrum działań będzie zlokalizowany przy ul. Wycieczkowej 86. Do dyspozycji biegaczy jest parking, choć ilość miejsc jest ograniczona. Można też korzystać z parkingu tzw. „kaloryfera”.

Trasy i opłaty

Dystansów jest kilka – do wyboru, do koloru

biegi główne z pomiarem czasu:  

– 13 km  / 50 zł

 – połowa trzynastki 6.5 km / 50 zł

biegi towarzyszące – bez pomiaru czasu

– bieg rodzinny 1300 m / 25 zł

 – bieg „dasz radę” 130 m / 25 zł

Biegacze, kijkarze i psiaki

We wszystkich biegach, poza biegiem na 13 km można iść z kijami. Można tez biec z psem – dla psiaków przewidziano medale i nagrody!

Wirtualnie?

Wzorem poprzednich edycji – można biec również wirtualnie – w dowolnym miejscu na świecie.

Medale

Każda edycja ma swój kolor… były już medale przezroczyste, zielone i żółte… Tegoroczny kolor jest już wybrany, ale – potrzymamy go jeszcze w tajemnicy.

Pakiety i niespodzianki – 350 pakietów

Przygotowano 350 pakietów. Nie ma limitu zapisów, ale kto pierwszy – ten lepszy, jeśli chodzi o otrzymanie prezentów.

Prócz pakietu dla biegaczy na mecie będzie oczywiście woda i tradycyjnie: hot-dog od Pamso.

Nagrody

W ramach atrakcji przewidziano różne nagrody– nie tylko dla tradycyjnej pierwszej trójki zawodników, bo jak podkreślają organizatorzy – w biegu Szczęśliwa 13 chodzi o radość, dobry humor i pozytywną energię.

Partnerzy biegu

O nagrody i niespodzianki zadbają partnerzy tegorocznego biegu m.in. Auchan Brzezińska, Browin, Bank Gospodarstwa Krajowego, Chep Polska, Flint Group Polska, Globitel, Grupa Medyczna Olmed, Higienix, Link Financial, Mazda, Smocza Kraina, Zoo Borysew.

Rozmowy jeszcze trwają, niespodzianek może być więcej.

Dodatkowe informacje na temat biegu znajdują się na wydarzeniu na facebooku oraz na stronie Fundacji:

Powiązane Posty