Studio Krok za Krokiem

III OGÓLNOPOLSKIE FORUM NORDIC WALKING 3-4-5.12.2010r./relacja organizator Studio KROK za KROKIEM współorganizator Hotel FOCUS Łódź ul. Łąkowa 23/25 patronat Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking oraz Serwis Biegowy Ziemi Łódzkiej.
III Ogólnopolskie Forum Nordic Walking odbyło się pod hasłem „Ruch lekarstwem XXI wieku”. W ciągu trzech dni sympatycy, entuzjaści Nordic Walking, przedstawiciele instytucji, stowarzyszeń, fundacji, zainteresowani propagowaniem tej formy aktywności, mieli możliwość uczestniczenia w części teoretycznej – wystąpienia zaproszonych gości w Hotelu Focus. W części praktycznej – warsztaty Nordic Walking w Łagiewnikach do przejścia była trasa, która liczyła ok. 9 km, następnie odbyło się ognisko dla wszystkich uczestników. Z kolei w niedzielę można było zdobyć nowe kwalifikacje, uczestnicząc w kursie na przewodnika/instruktora Nordic Walking „Nordic Walking z elementami Gymstick” zajęcia odbyły się w Hotelu Focus oraz w Parku im. J. Poniatowskiego.

Łącznie w Forum uczestniczyło ok. 100 osób.

Wszystkich uczestników Forum, a szczególnie osoby, które zapisały się na Forum a nie dotarły z powodu złej pogody, zapraszamy serdecznie do udziału w Pucharze Łodzi w Nordic Walking, który odbędzie się 09 stycznia 2011r. oraz NOCNYM MARSZU KARNAWAŁOWYM 12 lutego 2011r.

Zapraszamy do Studia KROK za KROKIEM – www.studiokrokzakrokiem.com oraz na strony Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl.


 

Hanna Mazerant – instruktor Nordic Walking

Powiązane Posty