GP Łodzi – wyniki, zdjęcia…filmy:)

Dwa tygodnie temu zadebiutował nowy cykl imprez na Ziemi Łódzkiej – Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Puchar Łodzi w Nordic Walking. Na starcie stanęło prawie 250 biegaczy i maszerów, którzy stworzyli swoistą i jedyną w swoim rodzaju, dla coraz liczniejszej jak się wydaje – rzeszy przekonanych o walorach aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – atmosferę podczas trwania imprezy. Wyraz swemu zadowoleniu z uczestnictwa w niedzielnej, rozgrywanej przy pięknej pogodzie, sportowej rywalizacji dał jeden z uczestników biorących udział w zmaganiach na terenie Parku 3 Maja, zamieszczając w popularnym serwisie filmik z biegu, który w naszej ocenie pozwoli zobaczyć wszystkim GP Łodzi od środka. Dzięki niemu Ci, którzy nie mogą się doczekać kolejnej odsłony cyklu, będą mogli powspominać swój start, a Ci, którzy jeszcze z jakichkolwiek powodów nie podjęli jedynie słusznej decyzji przekonają się, że warto stanąć na starcie 9 stycznia 2011 roku.

Dodatkowo zamieszczamy materiał zrealizowany przez TVP 3 Łódź, która objęła patronatem Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz kolejną galerię zdjęć wraz z wynikami w kategoriach wiekowych – zgodnie z regulaminem imprezy.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim startującym za udział, naszym sponsorom, patronom oraz partnerom za wsparcie, a także Łódzkiej Federacji Sportu za wypożyczenie bramy startowej.
Do zobaczenia na starcie kolejnego biegu we wspomnianym powyżej terminie. Pamiętajcie wszyscy – 9 stycznia 2011 roku – zapisy na
www.biegampolodzi.pl

Przypominamy również, że pomimo przyznania stałego numeru startowego na cały cykl Grand Prix Łodzi oraz Pucharu Łodzi, każdy zawodnik ma obowiązek zgłoszenia się do zawodów poprzez formularz elektroniczny na naszej stronie lub w dniu zawodów w biurze. Brak rejestracji i weryfikacji w biurze zawodów spowoduje niesklasyfikowanie zawodnika w biegu lub marszu.

 

Powiązane Posty