Medaliści z Miasta Jeża

W minioną niedzielę w Lęborku odbył się Maraton Ekologiczny w ramach którego odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów oraz Dziennikarzy. Na starcie zawodów nie mogło zabraknąć przedstawicieli Ziemi Łódzkiej. Srebrny medal Mistrzostw Polski w kategorii K-35 zdobyła Barbara Karczmitowicz reprezentująca Zgierz. Natomiast jej mąż Jacek Karczmitowicz uplasował się również na drugiej pozycji, ale w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy. W kategorii open 137 miejsce zajął Edward Podziński z Łodzi.

Oddzielny akapit należy się Janinie Rosińskiej, która pomimo swojego wieku nadal jest pełna werwy i z przyjemnością wchodzi na najwyższy stopień podium, nie inaczej było tym razem…w Lęborku została Mistrzynią Polski w swojej kategorii wiekowej.