Olimpijskie bieganie z psem

W minioną sobotę w Łódzkiem Arturówku odbyły się  V Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem na dystansie 2,5km. Tegoroczna edycja przyciągnęła na start olimpijkę Małgorzatę Pskit, aktualnego Mistrza Europy w Canicrossie Nikolasa Imiołczyk oraz sporą grupę pasjonatów tej widowiskowej dyscypliny. Zawodnicy na trasę wyruszali w 30 sekundowych odstępach, towarzyszyły im czworonożni przyjaciele przeróżnych ras. Zawody te pokazują, że każdy pasjonat biegania może połączyć przyjemne z pożytecznym i rozwijając swoją pasję może zadbać o kondycję swojego czworonożnego przyjaciela, a przy tym świetnie się bawić.
Rywalizację wśród mężczyzn wygrał jak na aktualnego Mistrza Europy przystało Nikolas Imiołczyk, wśród Pań triumfowała Agnieszka Reczulska.  Małgorzata Pskit w swoim debiucie zajęła czwarte miejsce i jak przyznała na mecie bardzo dobrze się bawiła i już ma w planach następne start w tej dyscyplinie. Jednym słowem Bieg z Psem wciąga. 
Poniżej klasyfikacja pierwszy trójek:
Panie
1.Agnieszka Reczulska Wataha
2.Sylwia Badowska Fan Run Team
3.Agata Pskit Biegam bo Lubię
Panowie:
1.Nikolas Imiołczyk KSiP Zorza
2.Łukasz Rakowski Wataha
3.Łukasz Zakrzewski AZS PŁ

Dziękujemy sponsorom: sklep Sport Factory, biuroserwisowi Kalka, Over Zoo oraz PZU S.A. za pomoc w realizacji imprezy.
Zapraszamy wszystkich miłośników Biegu z Psem 2 lipca na kolejną imprezę w ramach której odbędzie się akcja „Zabierz Psa na Spacer”. Szczegółowe informacje na stronie www.negro-team.pl.

Wyniki:

Panie

Panowie

Galeria cz. 1

Galeria cz. 2

Powiązane Posty