V Bieg Świętojański

W minioną sobotę Łódzki Arturówek stał się biegową stolicą Ziemi Łódzkiej za sprawą odbywającego się tam V Biegu Świątojsńkiego. Na stacie stanęło 172 zawodników i zawodniczek, Panie do pokonania miały dwie pętle o długości ~10 km, a Panowie ~15 km. Gospodarzem zawodów był Klub Biegacza Arturówek oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, organizatorzy dla wszystkich uczestników przygotowali atrakcyjne medale, posiłek regenerayjny oraz sporo nagród do losowania. Rywalizacja na trasie toczyła się do samego końca, wśród mężczyzn triumfował Krzysztof Pietrzyk, który pokonał Leszka Marcinkiewicza – zawonicy reprezentują nowo powstała grupę biegową biegampolodzi.pl oraz Krzysztofa Wolskiego z Łodzi. Wśród kobiet dublet dla Szakali Bałut, wygrałą Katarzyna Oleś, druga była Monika Kaczmarek, a trzecia Monika Glonek z biegampolodzi.pl. W klasyfikacji drużynowej miejsca na podium zajęły:

1. biegampolodzi.pl
  2. Szakale Bałut Łódż
  3. Biegacz Nowosolna

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Poniżej prezzentujemy wyniki biegu oraz pierwszą galerię zdjęć.