III Półmaraton Szakala

 

Na niedzielę, 28 października 2012 r. klub Szakale Bałut Łódź wyznaczył datę III Półmaratonu Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego. Trasa biegu wytyczona została na  terenie Lasu Łagiewnickiego stanowiącego część Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Start, podobnie jak w zeszłym roku, nastąpi w samo południe z ulicy Skrzydlatej przy stawach w Arturówku.

Niemalże cała trasa przebiegać będzie duktami leśnymi Lasu Łagiewnickiego, które wręcz bajkowo prezentują swoje podwoje, ukazując uczestniczącym w zawodach bogatą paletę jesiennych barw. Jest to niezaprzeczalnie jeden z największych walorów naszego biegu, o czym zgodnie wspominano w komentarzach na gorąco po zakończeniu zmagań w poprzednich edycjach biegu.

Do biegu można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony organizatora, a także w dniu biegu na terenie biura zawodów, Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zgłoszenia i opłacenia biegu – do 15 lipca wynosi tylko 25 zł.

Zwycięzcy biegu oraz licznych kategorii nagradzani będą pamiątkowymi pucharami. Wśród dodatkowych kategorii zawodnicy powalczą m.in. o miano najszybszego mieszkańca Bałut, czy najszybszego debiutanta na dystansie półmaratonu. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy, specjalnie na tę okazję zaprojektowany medal.

Organizatorzy przewidują dla wszystkich zainteresowanych przebiegiem trasy półmaratonu rekreacyjny bieg w pierwszych dniach października. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do niełatwej crossowej trasy. Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na stronie organizatora: www.szakalebalut.pl

 

Pozdrawiamy

zespół organizacyjny

III Półmaratonu Szakala

Powiązane Posty