Dogtrekking – Over Zoo Cup 2012

Chciałbym serdecznie zaprosić czytelników Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej na Over Zoo Cup 2012 czyli cykl imprez poświęconych aktywnej turystyce z psem. Po ubiegłorocznym, niezwykle udanym prologu w Łodzi tym razem będziemy mieli okazję spotkać się w trzech nowych miejscach na dogtrekkingowej mapie Polski. Pierwszym miejscem będą Budy Grabskie koło Skierniewic, a terenem „rywalizacji” sama Puszcza Bolimowska. Długi czerwcowy weekend zapowiada się niesamowicie ciekawie ponieważ już w piątek zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania podczas meczu otwarcia Euro 2012 w naszej specjalnej strefie kibica. Natomiast w niedziele zapraszamy na niezwykle interesujący spływ kajakowy rzeką Rawką. Druga impreza to spotkanie 7 lipca w Gminach Iłów i Młodzieszyn. Tutaj oprócz imprezy zaliczanej do pucharu Over Zoo Cup będziemy mieli również Mistrzostwa Mazowsza w Dogtrekkingu i mnóstwo dodatkowych atrakcji w tym koncert Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

Na koniec zaprosimy Was 8 września do Gminy Inowłódz oraz Spalskiego Parku Krajobrazowego gdzie jak nigdzie w Polsce będą na was na trasie czekać nietuzinkowe rarytasy.

Podczas każdej imprezy oprócz samych zmagań z mapą przygotowane zostaną dla wszystkich chętnych dodatkowe zadania. Więcej informacji o każdej z imprez już niedługo na naszej stronie, a tymczasem zaglądajcie na nasz profil na facebooku oraz do Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej, gdzie już nie długo powstanie dział poświecony aktywnej turystyce z psem.

Nie zdradzimy Wam wszystkiego by nie odbierać Wam frajdy odkrywania niespodzianek podczas zmagań na trasach. A trasy przygotowaliśmy na dwóch dystansach Hobby czyli około 10 km i Mid – 30 km. Na trasie Hobby przygotowana została jedna klasyfikacja natomiast w Midzie będziemy mieli podział na panie, panów i oczywiście kategorie rodzinną. Tak więc nie macie wyboru i już planujcie sobie urlopy w pracy i wolne od innych zajęć.

Over Zoo Cup 2012

09.06 – Budy Grabskie k/ Skierniewic

07.07 – Budy Iłowskie k/ Sochaczewa

08.09 – Inowłódz 

Pozdrawiam
Mariusz Kostrzewa
negro-team.pl

 

Powiązane Posty