Cykl Biegam i Chodzę po Łodzi dobiegł końca

W minioną niedzielę odbyły się ostatnie zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi, które rozegrane zostały na terenie Lasu Łagiewnickiego. W imprezie wzięło udział 185 zawodników i zawodniczek. W rywalizacji biegaczy najszybciej 10 km trasę pokonał Krzysztof Pietrzyk z LKS Koluszki, a wśród Pań Monika Kaczmarek z Szakale Bałut. Bieg ukończyło 148 zawodników. W rywalizacji kijkarzy najszybszy okazał się Maciej Brzezina z Sochaczewa oraz Beata Kołodziejczyk również z Sochaczewa. Po biegu odbyło się już tradycyjnie losowanie upominków od partnerów cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi.
Przypominamy również, że losowanie nagrody głównej Garmina Forrunner 310 xt oraz Garmina Forrunner 110 odbędzie się podczas zakończenia cyklu, które zaplanowane jest podczas pierwszych zawodów z cyklu GP Łodzi 2013. Fundatorem zagarków jest firma Garmin Łódź. Szczegółowe informacje już wkrótce.

Niedzielne zawody zakończyły również GP Arturówka 2012, którego organizatorem jest KB Arturówek Łódź. Podsumowanie cyklu odbędzie się 11 listopada podczas Światowego Dnia Biegania. Szczegółowe informacje na stronie www.kbarturowek.pl. Do zawodów można już się zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach oraz wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację.

Wyniki
Zdjęcia

Galeria by Łódź Running Team

Powiązane Posty