IV bieg „Tropem Wilczym” już w niedzielę

Już w niedzielę 28 lutego 2016 roku, Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zorganizuje wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja IV bieg „Tropem Wilczym w Łodzi. Jest to druga edycja organizowanego prze Stowarzyszenie biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej. Zawody odbędą się na dystansach 5 kilometrów z pulą 500 miejsc oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów.

Na wszystkich uczestników biegu czeka dużo atrakcji, takich jak kuchnia polowa, malowanie patriotycznego graffiti, atrakcyjne pakiety startowe czy inscenizacje historyczne przygotowane przez partnerów biegu: Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy”, Łódzkie Stowarzyszenie Miłośników Militariów „Kompanja Brus”, czy Szczep Harcerski „ARSENAŁ” im. A. Kamińskiego. 

W pakietach startowych przygotowane są dla uczestników pamiątkowe koszulki oraz upominki-niespodzianki. Każdy zawodnik zaś, który przekroczy linię mety otrzyma pamiątkowy medal.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dot. biegu oraz odbierania pakietów startowych:

Lokalizacja Biura Zawodów:

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego ŁKS (wejście głównymi drzwiami obok recepcji).

Odbiór pakietów startowych:

W sali konferencyjnej mieszczącej się w trybunie stadionu w dniach:

– 26.02 godz 16-20 

– 27.02 godz 9-15 

– 28.02 godz 9- 11:15

Z uwagi na wyczerpanie limitu zgłoszeń Organizator nie przewiduje możliwości zapisania się na Bieg Towarzyszący oraz Bieg na dystansie 5 km w dniu zawodów.

W celu odebrania pakietów startowych konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości. Osoby, które nie będą mogły zgłosić się do biura zawodów w godzinach jego otwarcia, mogą upoważnić inną osobę, która musi posiadać ze sobą kserokopię dowodu osobistego osoby upoważniającej oraz pisemne upoważnienie. Wzór upoważnienia tutaj: http://tnij.at/upowaznienie3

Po wyznaczonych godzinach Biuro Zawodów nie będzie wydawało pakietów startowych, dlatego uprasza się o jak najwcześniejsze przybycie zawodników.

Miejsca parkingowe:

Przygotowaliśmy dla Państwa ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, stąd gorąca prośba o zostawianie swych pojazdów na terenie parkingu przy Dworcu Łódź Kaliska, bądź pod „Falą”. Zalecamy wjazd bramą od ulicy Bandurskiego, znajdującą się bliżej Dworca. Parking będzie zlokalizowany między stadionem Łódzkiego Klubu Sportowego a biurem wykonawcy nowego obiektu. Miejsca parkingowe znajdują się również na placu należącym do Urzędu Miasta Łodzi Delegatura Łódź-Polesie (ul. Krzemieniecka 2b) – zlokalizowanym ok 150m od Atlas Areny.

Depozyt:

Depozyt będzie się znajdować w Biurze zawodów. Usługa ta, jest bezpłatna. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione.

Przebieralnie:

Przebieralnie będą zlokalizowane na terenie Stadionu Miejskiego ŁKS (wejście głównymi drzwiami obok recepcji).

Punkt gastronomiczny:

Będzie ustawiony w okolicach „Startu”. Każdy uczestnik biegu dostanie w pakiecie startowym, kupon, który będzie mógł bezpłatnie wymienić na tradycyjną wojskową Grochówkę. Dla osób nieuczestniczących w zawodach przygotowaliśmy możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach.

Na miejscu, do Państwa dyspozycji będą wolontariusze, którzy udzielą odpowiedzi na wszelakie pytania.

Harmonogram imprezy:

Biuro zawodów 9:00-12:00

Wydawanie pakietów 9:00-11:15

Malowanie Grafitii 10:00-14:00

Grupy rekonstrukcyjne 10:00-13:30

Katering 11:00-14:00

Start biegu towarzyszącego 11:00

Wręczenie Nagród biegu Towarzyszącego 11:30

Start Biegu Głównego 12:00

Wręczenie nagród biegu Głównego 13:00

Zakończenie 14:00

Powiązane Posty