Już nie musisz przeszukiwać regulaminów! Oto nasz nowy pomysł:

Jako Serwis Biegam Po Łodzi, udostępniliśmy dla naszych grupowiczów opcję konwersacji grupowej, na której przed każdym weekendem będziemy wrzucać najważniejsze informacje, dotyczące wszystkich imprez, odbywających się w ciągu najbliższych dni.

JAK TO W PRAKTYCE WYGLĄDA?

Około 3 dni przed imprezą, dostaniecie wiadomość z konwersacji, w której zawarte będą następujące treści:

*Nazwa imprezy

*Lokalizacja i godziny pracy biura zawodów

*Możliwość zapisów w dniu biegu, wraz z opłatą

*Godzina startu

*Link do regulaminu

Wygląda to mniej więcej tak:

SKĄD TEN POMYSŁ?

Wprowadzenie tej funkcji uznaliśmy za możliwość niejako uzupełnienia naszego serwisu, który w swoim kalendarzu zawiera prawdopodobnie każdą imprezę odbywającą się na terenie województwa Łódzkiego.

DOBRZE, ALE PO CO MI TO?

Z własnego doświadczenia wiemy, że zapisując się na bieg, nie zawsze pamiętamy o której odbywa się start, gdzie i kiedy odbierzemy pakiet, lub po prostu umykają nam naprawdę ciekawe i kameralne biegi. Dzięki takiej zbiorczej informacji dostarczanej na dzień lub dwa przed biegiem, zawsze jesteśmy na bieżąco, mając wszystkie informacje pod ręką. Wystarczy wejść na Facebooka lub Messengera, zamiast przeszukiwać wiele stron internetowych, w poszukiwaniu kilkustronicowego regulaminu, w którym najpotrzebniejsze nam informacje niejednokrotnie będą gdzieś ukryte.

PRZEKONALIŚCIE MNIE! JAK MOGĘ UZYSKAĆ DOSTĘP DO TAKICH INFORMACJI?

To naprawdę proste 😁

  1. Wystarczy że dołączycie do naszej grupy – BIEGAMPOLODZI.PL – forum
  2. Następnie użyjecie poniższego linku: https://m.me/ch/Abb8b1a1t7ERXmDg/
  3. I gotowe!
SKĄD MAM WIEDZIEĆ, ŻE NIE BĘDĘ OTRZYMYWAŁ SPAMU, LUB INFORMACJI NIEZWIĄZANYCH Z TEMATEM?

Ciągle czuwamy nad zawartością grupy, więc wszystkie posty niezwiązane jakkolwiek z tematyką biegowo-sportową są natychmiastowo usuwane, co w obecnych czasach nie jest takie oczywiste.

A jeśli chcecie mieć informację o biegach chwilę po ich ogłoszeniu, zapraszamy do obserwowania kalendarza na naszej stronie – https://bit.ly/kalendarzbpl

Do zobaczenia na biegowych szlakach!

Powiązane Posty