Biegam i Chodzę po Łodzi – ostatnia odsłona cyklu

W najbliższą niedzielę (16.09.2012) odbędzie się ostatnia odsłona zawodów Biegam i Chodzę po Łodzi. Tym razem biegacze i kijkarze rywalizować będą na 10 km trasie wytyczonej na terenie Lasu Łagiewnickiego. Biuro zawodów wraz ze startem i metą zlokalizowane będą w okolicach parkingu „KALORYFER” przy ul. Wycieczkowej w Łodzi. Zawody z cyklu Biegam po Łodzi są też ostatnią odsłoną cyklu GP Arturówka organizowanego przez KB Arturówek Łódź. Dzięki temu podczas jednego startu uczestnicy będą walczyć o punkty w dwóch klasyfikacjach – zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja o miejsca na podium.
Wszyscy biegacze i kijkarze, którzy wezmą udział w niedzielnych zawodach, mają szansę na wylosowanie pulsometrów marki Garmin ufundowanych przez Garmin Łódź. Ponadto wśród wszystkich startujących rozlosowane zostaną upominki od Partnerów cyklu: Taxi Plus, Vera Sport,  Efektima, ADS Sport&Music. Szczegółowe informacje o cyklu wraz z informatorem dla startujących znaleźćmożna na stronie www.biegampolodzi.pl.

Regulamin

Zapisy

Trasa

UWAGA:
1. podczas zawodów odbędzie się testowy pomiar czasu za pomocą chipów, które mocuje się do butów – film instruktażowy. Na mecie wszyscy zawodnicy proszeni są o zwrot chipów na podstawie których wydawany będzie poczęstunek.
2. Podsumowanie cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi odbędzie się na pierwszych zawodach GP Łodzi 2013.

Program zawodów:
9:00 – otwarcie biura zawodów
9:45 – rozgrzewka z LZS Justynów
10:00 – zamknięcie biura zawodów dla nordic walking
10:30 – start marszu nordic walking
10:30 – zamknięcie biura zawodów
11:00 – start biegu
12:15 – losowanie upominków
12:30 – zakończenie imprezy.

Powiązane Posty