Bieg Trzech Króli już w piątek

6 stycznia 2023 roku po raz siódmy odbędzie się Bieg Trzech Króli czyli bieg na dystansie pięciu kilometrów w centrum Łodzi. Zawodnicy wyruszą na trasę o godzinie 17:00 z Rynku Manufaktury.

Wieczorowa pora, iluminacja ulicy Piotrkowskiej i świąteczny nastrój sprawiają bowiem, że chętnych do udziału w łódzkiej imprezie nie brakuje. Już teraz na liście startowej znajduje się blisko 1600 osób. Obecnie wpisowe wynosi 100 zł. Taka kwota za udział w zawodach będzie obowiązywała do 3 stycznia, kiedy zamkną się zapisy internetowe.

Dziś trudno przewidzieć, jakie warunki atmosferyczne będą towarzyszyć uczestnikom imprezy, dlatego należy być przygotowanym na kilka wariantów. W poprzednich edycjach zwykle odnotowywano temperatury powyżej zera, choć jeden z biegów odbywał się się w bardzo trudnych warunkach, kiedy temperatura powietrza spadła do 17 stopni poniżej zera.

Aby zapisać się, trzeba odwiedzić stronę: www.lodzbiegtrzechkroli.pl W tym roku nie zabraknie akcentu charytatywnego. Uczestnicy rejestrując się, mogą wspomóc zbiórkę prowadzoną dla Anny Malinowskiej u której zdiagnozowano raka złośliwego przełyku. W tym momencie potrzebne jest leczenie chemioterapii z terapia immunologiczną, która jest bardzo kosztowna.

Zdjęcia: materiał organizatora

Powiązane Posty