13. Dycha Justynów – Janówka – ostatnie dni zapisów!

13. Dycha Justynów – Janówka, odbędzie się 1 maja 2022 r. Po przerwie wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego będą mogli sprawdzić się w biegu na dystansie 10 kilometrów oraz marszu Nordic Walking na ok. 7 km trasie. Zapisy trwają do 24 kwietnia, formularz dostępny jest na stronie www.justynow-janowka.pl.

Dycha Justynów – Janówka to jedna z najpopularniejszych imprez w okolicach Łodzi. Trasa wytyczona została na terenie Lasu Gałkowskiego i jest dobrze znana biegaczom, potrafi zaskoczyć górkami, a na koniec każdy może celebrować swój finisz na stadionie LZS Justynów. Lekko zmodyfikowana została trasa dla uczestników Nordic Walking, tak, aby zapewnić jeszcze większy komfort zawodnikom, którzy nie będą już musieli maszerować po asfalcie.

Na mecie na wszystkich czekać będą pamiątkowe medale oraz poczęstunek i bezalkoholowe piwo.

Biegi dla dzieci

Tradycyjnie już podczas Dycha Justynów – Janówka nie zabraknie biegów dla dzieci i młodzieży, które rywalizować będą w czterech grupach wiekowych. Trasy dla najmłodszych wytyczone będą na terenie stadionu im. Andrzeja Lasoty w Justynowie. Formularz dostępny jest na stronie www.justynow-janowka.pl

Dycha Justynów-Janówka jest imprezą sportową organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Justynowa i Janówki już po raz trzynasty. Jak co roku na uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji. Szczegóły zawodów w tym regulamin imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Dychy Justynów-Janówka: www.justynow-janowka.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku.

Foto: Marta K. oraz Natalia Zdziebczyńska

Powiązane Posty