11. Bieg Fabrykanta – czas start!

11. Bieg Fabrykanta zaplanowany jest na 27 sierpnia 2022 roku. Ja co roku trasa poprowadzona będzie po terenie Księżego Młyna, czyli jednej z najstarszych i najbardziej charakterystycznych części Łodzi, co nadaje imprezie niepowtarzalnego klimatu. Ubiegłoroczna edycja była długo wyczekiwanym i prawdziwym świętem biegania. Bieg Fabrykanta był pierwszym biegiem ulicznym w Łodzi rozgrywanym w pandemii. Zapisy do tegorocznej odsłony biegu startują już dziś o godzinie 20:00, formularz będzie dostępny na stronie www.biegfabrykanta.pl

Klasyfikacje:

W tym roku w programie imprezy znajdzie się oczywiście bieg na dystansie 10 km m.in. z klasyfikacją dla pracowników IT, Mistrzostwami Polski Radców Prawnych oraz klasyfikacją drużynową! Nie zabraknie biegów dla dzieci oraz Bieg Grohmana, czyli rywalizacja na dystansie 1 mili na które zapisy wystartują w czerwcu!

Akcja Biegaj i Pomagaj:

W tegorocznym Biegu Fabrykanta każdy uczestnik będzie mógł dodatkowe wesprzeć Fundację Gajusz wybierając ścieżkę charytatywną.

– Podczas rejestracji każda osoba będzie mogła zdecydować czy wybrać standardowy pakiet startowy, czy ścieżkę charytatywną i przekazać kwotę 10, 20 lub 50 złotych na Fundację Gajusz. Dzięki wewnętrznemu programowi Sii Power Volunteers podwoimy zebrane środki – dodaje Maciej Topczewski

Na stronie www.biegfabrykanta.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u można zapoznać się z bieżącymi informacjami o 11. Biegu Fabrykanta.

Powiązane Posty