Startuje letnia edycja CITY TRAIL!

2 tygodnie, 10 miast, 10 biegów – każdy na 5km. Dodatkowo zawody dla dzieci i młodzieży. Początek cyklu już 17 lipca w Lublinie, zakończenie – 28 lipca w Łodzi. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na www.ontour.citytrail.pl. 

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu – w takiej właśnie kolejności. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie – w godzinach popołudniowych. Pierwsza impreza zaplanowana jest na 17 lipca nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie. Zapisy przez internet na każdą imprezę kończą się zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Lublina potrwają do końca dnia, w czwartek – 13 lipca, dla Warszawy – w piątek, 14 lipca itd. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów – o ile nie wyczerpie się limit miejsc. Ten wynosi 500 osób na lokalizację (dotyczy tylko biegu głównego, w CITY TRAIL Junior nie ma limitów). Na listach startowych jest aktualnie ponad 2800 dorosłych i blisko 800 dzieci. Największa frekwencja zapowiada się w Bydgoszczy, Poznaniu i Lublinie.

Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł. Gdyby ktoś pokusił się o starty w więcej niż jednej lokalizacji opłata startowa za drugi i każdy kolejny bieg to 14,5 zł – z tą uwagą, że trzeba zapisać się przez internet od razu na każdą z imprez.

Start biegu głównego na 5km będzie odbywał się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km. 

Cykl CITY TRAIL onTour jest zapowiedzią jesienno-zimowej edycji – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, która rozpocznie się 30 września 2017 i potrwa do 25 marca 2018. 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sport dla Każdego. Zawody dla dzieci i młodzieży są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej informacji znajduje się na www.ontour.citytrail.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.  

Powiązane Posty