Prezentujemy trasy – Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

Prezentujemy trasy naszych sierpniowych biegów. W porównaniu z zeszłym rokiem całkowicie zmieniliśmy trasę półmaratonu. Tym razem będzie to jedna pętla – ze startem i metą na terenie aleksandrowskiego MOSiR-u, z pominięciem niebezpiecznej drogi krajowej. Plusem są za to ciekawe i malownicze tereny gminy Aleksandrów Łódzki. Trasa ma atest PZLA, trzy punkty odżywcze co 5 km i ostatni – czwarty na mecie. Trasa biegu na 5 km nie uległa zmianie, tam również po ok. 2,5 km znajduje się punkt odżywczy. Dodatkowo przedstawiamy Państwu profil topograficzny naszych biegów.

Pracujemy nad projektami koszulek, medali i toreb, które w tym roku będą naprawdę wyjątkowe. Uchylając rąbka tajemnicy – obchodzimy w tym roku 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to doskonała okazja, by uczcić ten fakt podczas naszego biegu, który przecież odbywa się w dzień Święta Wojska Polskiego! Efekty naszej pracy zaprezentujemy już wkrótce! 

Cały czas można się jeszcze zapisywać na obydwa biegi pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3747

Powiązane Posty