Łódzki Bieg Niepodległości – komunikat techniczny

Już jutro punktualnie o godzinie 11:00 na trasę wyruszą uczestnicy I Łódzkiego Biegu Niepodległości. Warto przed startem zapoznać się z komunikatem technicznym, który dostępny jest na stronie biegu. Gorąco namawiamy do odbioru numerów startowych już w poniedziałek, bo o ile marka Active Life Energy przygotowała żele dla każdego, to upominki od Efektimy trafią tylko do pierwszych 150 pań – biuro zawodów zostanie otwarte o godzinie 16:00. 

Na starcie I Łódzkiego Biegu Niepodległości czekać będzie na uczestników sam Marszałek Piłsudski, kty przywitam blisko 800 uczestników, więc warto zabrać ze sobą aparat, by mieć pamiątkę z biegu jeszcze przed startem. Podczas samego biegu dbać o bezpieczeństwo dbać będą nie tylko policjanci czy strażnicy miejscy, ale również harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz wolontariusze Fundacji Krwinka.

Po biegu na najlepszych czekać będą nagrody ufundowane przez naszych partnerów – Anatomię Zdrowia, Jacka Wolfskina, Trucht, Verę Sport oraz Efektimę. Nie zabraknie również nagród dla osób, które zajmą odleglejsze miejsca.

Więcej informacji na stronie www.bieg11listopada.pl

Powiązane Posty