Decathlon Run już w niedzielę

Przypominamy, że już 16 listopada w samo południe spotykamy się w Parku Poniatowskiego na starcie 1 edycji Decathlon Run. Start i meta biegu usytuowane są u zbiegu ulic Inżynierskiej i Parkowej (okolice startu Parkrun Łódź). Do pokonania biegacze będą mieli ok 8 km, w większości po wyznaczonych alejkach parkowych. Dla każdego uczestnika biegu przygotowany zostanie pakiet metowy, znajdzie się w nim m.in. drobny upominek. Bieg jest oczywiście zupełnie darmowy, a jego celem jest promowanie i upowszechnianie korzyści wynikających z uprawiania sportu. 

Przypominamy, że zapisów można dokonywać jedynie osobiście w biurze zawodów, mieszczącym się w sklepie Decathlon Pasaż Łódzki, w terminie 15.11.14 w godz. 18-21 oraz w dniu biegu w godz, 9-11. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego lub pozwolenia opiekuna na udział w biegu w przypadku osób w wieku 16-18. Obowiązuje limit zgłoszeń- 300 osób.

Informacje oraz pełen regulamin dostępne w sklepie Decathlon Pasaż Łódzki oraz na stronie wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/475159859304744/

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

zespół organizacyjny

DECATHLON RUN

Powiązane Posty