Łódź Business Run – trwają zapisy!

Zapisy w Łodzi wystartowały 6 czerwca. Trzeba się spieszyć, bo po pierwszym tygodniu zapisów, zostało niespełna 250 miejsc. warto to zrobić, by mieć udział w pomocy Malwinie Piaseckiej, która urodziła się bez kończyny. 28-letnia beneficjentka mówi sama o sobie, że jest szczęśliwą żoną i matki dwójki dzieci. Niepełnosprawność nigdy nie była dla niej przeszkodą w prowadzenie normalnego życia. Rozwija się w kierunku technika administracji. Jej marzeniem jest proteza, która pozwoli nadążać za synkami, godzić pracę z nauką, a także pozwoli jej na włożenie butów na obcasie.

**Bieg tworzą ludzie

Poland Business Run cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tylko w ubiegłym roku w biegu w całej Polsce wzięło udział ponad 16 tysięcy osób z 1118 firm, którzy zebrali 1 019 216 złotych.

Więcej o biegu na Facebooku Łódź Business Run 2017

W historii akcji 139 to bardzo ważna liczba. Tylu niepełnosprawnym udało się pomóc fundacji Poland Business Run. W Łodzi to 10 beneficjentów. Wśród nich są osoby po amputacji, z urazami kręgosłupa, wrodzonymi wadami kończyn oraz niepełnosprawnością wynikającą z miażdżycy, cukrzycy czy chorób nowotworowych.

Wokół charytatywnej akcji zgromadziło się wielu uczestników – biegaczy, członków zespołu lokalnego i ambasadorów. Wśród tych ostatnich znajdziemy w tym roku Julię Kamińską, Barbarę Kurdej-Szatan, Rafała Sonika, Mateusza Kusznierewicza, Antoniego Królikowskiego, Mateusza Janickiego czy Aleksandra Dobę.

W Łodzi dołączyli do nich również Mariusz Wlazły, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Kuchciak, Marek Plawgo, a także łódzkie drużyny piłkarskie – ŁKS i Widzew. Tu wspierają ŁBR pod hasłem „Liga Mistrzów w pomaganiu”

Formularz zgłoszeniowy do Łódź Business Run dostępny jest na stronie www.lodzbusinessrun.pl

Powiązane Posty