IV Księżycowy Cross – już tylko miesiąc do startu!

Czwarta odsłona Księżycowego Crossu odbędzie się 27 stycznia 2018 r. w Ozorkowie. Podobnie jak w pierwszych edycjach zawodnicy wystartują po zachodzie słońca, w tej edycji będzie to godzina 16:19. Bieg rozgrywany jest na dwóch dystansach 10 km i 21 km. Jak co roku organizatorzy przygotowują dla zawodników pamiątkowe medale, pyszne ciasteczka na punkcie odżywczym, a po zawodach każdy uczestnik będzie mógł się zregenerować w miejscowej pływalni. 

Księżycowy Cross to bieg organizowany przez podopiecznych, pracowników i przyjaciół Stowarzyszenia MONAR, których zaangażowanie widać na każdym kroku podczas imprezy, co podkreślają przede wszystkim uczestnicy imprezy.  

Cudowna, bo wymagająca trasa, która zabezpieczona była przez zaangażowanych wolontariuszy i służby mundurowe. Wspaniały wypiekany przez ekipę organizatorów baton dodający mocy przed biegiem i prowadzący jak się okazało do zwycięstwa – napisała po tegorocznym biegu Daria Ogrodowczyk, dodając Panie wydające posiłki traktujące biegaczy jak mistrzów olimpijskich. Brawa na mecie witające wszystkich biegaczy, cudowna energetyczna rozgrzewka i dużo uśmiechu od pozostałych uczestników. Dużo do opowiadania! Lepiej sprawdzić samemu za rok! Ja będę!

Przypominamy, że w celu dokonania zgłoszenia należy posiadać konto na stronie www.zapisy.inessport.pl, płatności realizowane będą jedynie poprzez system Dotpay – informacje dostępne są w regulaminie biegu. Szczegółowe informacje o Księżycowym Crossie dostępne są na stronie www.ksiezycowycross.pl oraz na www.facebook.com/ksiezycowycross

Powiązane Posty