III Pabianicki Półmaraton ZHP – 7 kwietnia 2013 roku, półmaraton w samym centrum Polski

Po raz trzeci w Pabianicach odbędzie się Półmaraton ZHP. Jest to jedno z większych wydarzeń sportowych organizowanych w powiecie pabianickim. Zapraszamy biegaczy, ludzi z pasją do udziału w tym biegu. Wszyscy wiemy co znaczy prawdziwa pasja i miłość do tego co dla nas ważne. Sami  jako członkowie stowarzyszenia chcemy dzielić się swoimi pasjami z innymi  dlatego z wielkim szacunkiem podchodzimy do ludzi, którzy mają swoje zainteresowania. W tym roku po raz pierwszy III Pabianicki Półmaraton ZHP odbędzie się w ramach imprez biegowych nagradzanych przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Zaczynamy w Pabianicach biorąc udział w III Pabianickim Półmaratonie ZHP, kolejne imprezy biegowe to: Konstantynowska Piątka ( Konstantynów Łódzki, 5 km, 28.04.), Bieg ulicą Piotrkowską (Łódź, 10 km, 25.05.), Bieg im. Bronisława Malinowskiego ( Tomaszów Mazowiecki, 10 km,08.09.), XXXII Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza ( Łowicz, 21,9 km, 15.09.), VII Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł  Sanus per Aquam – Zdrowie przez Wodę ( Uniejów, 10 km, 20.10.). 
Podczas III Pabianickiego Półmaratonu ZHP odbędzie się Festyn Sportowy  Rozpoczniemy od profesjonalnej rozgrzewki przygotowanej przez Klub Fitness,  na terenie MOSiR będzie można odwiedzić kawiarenkę,  w trakcie Festynu odbędzie się  III Pabianicki Półmaratonik ZHP oraz „Bieg na szpilkach”
Czynne będzie miasteczko zabaw dla dzieci ( dmuchańce ) przygotowane przez Firmę EWENTS 4 ALL.PL, wszyscy zawodnicy wezmą udział w loterii fantowej podczas, której będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród; między innymi tygodniowy pobyt dla 2 osób w Ośrodku   Wypoczynkowo- Rehabilitacyjnym „EWA” w Ustroniu Morskim wraz zabiegami.
Zachęcamy do odwiedzania strony III Pabianickiego Półmaratonu ZHP www.polmaraton.pabianice.zhp.pl

Powiązane Posty