III Księżycowy Cross – zapisy do 3 stycznia!

Trzecia odsłona Księżycowego Crossu odbędzie się 14 stycznia 2017 r. Podobnie jak w pierwszych edycjach zawodnicy wystartują po zachodzie słońca. Bieg rozgrywany jest na dwóch dystansach 10 km i 21 km. Zapisy do Księżycowego Crossu zostały przedłużone do 3 stycznia! 

Jeśli ktoś planuje sprawdzić się podczas zawodów w Ozorkowie to zostało już tylko kilka dni do końca zapisów, warto się pośpieszyć – mówi Witek Obuchowicz, organizator zawodów – mamy nadzieję, że uda się nam po raz kolejny ustanowić rekord frekwencji i zachęcić jak najwięcej osób do biegania.

Jak co roku organizatorzy przygotowują dla zawodników pamiątkowe medale, pyszne ciasteczka na punkcie odżywczym, a po zawodach każdy uczestnik będzie mógł się zregenerować w miejscowej pływalni.

Przypominamy, że w celu dokonania zgłoszenia należy posiadać konto na stronie www.zapisy.inessport.pl, płatności realizowane będą jedynie poprzez system Dotpay – szczegółowe informacje w regulaminie biegu.

 Szczegółowe informacje o Księżycowym Crossie dostępne są na stronie www.ksiezycowycross.pl oraz na www.facebook.com/ksiezycowycross

Powiązane Posty