Dycha na Pięć już za dwa tygodnie…

Już za niecałe 2 tygodnie, 7 czerwca odbędzie się druga edycja biegu „Dycha na Piątkę” w Piątkowisku obok Pabianic. Organizator – klub biegacza Korona Pabianice wyznaczył nową, bardziej krosową trasę niż rok temu. Zmianie nie ulegnie jedynie odcinek górski, z tą różnicą, że tym razem odcinek na torze motokrosowym będziemy musieli pokonać dwukrotnie :). Suma przebiegu obu odcinków górskich pozwoli nam wyłonić najszybszą i najszybszego GÓRALA na których czekają już pamiątkowe ciupagi. Dystans pozostaje ten sam, trasa ma około 10 km. Podobnie jak poprzednim razem wszyscy biegacze na mecie otrzymają pamiątkowy medal. W zależności od miejsca będzie to medal w kolorze złotym dla pierwszych 50 biegaczy, w kolorze srebrnym dla kolejnych 70 osób, a brązowy dla pozostałych.

Poza biegiem głównym, który wystartuje o godzinie 16:00 odbędą się również zawody dla dzieci na dystansach od 200 do 1200 m. Dzieci pobiegną godzinę wcześniej niż ich rodzice. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny. Dla wszystkich milusińskich przygotowane zostały drobne upominki oraz słodki poczęstunek po biegu. Dodatkowo specjalnie dla dzieci zostanie rozstawiony dmuchany plac zabaw, a chętni będą mogli sobie zrobić zdjęcie przy szybowcu, który „wyląduje” na płycie boiska.

Dla tych, dla których bieg to za mało, zostaną rozegrane zawody Cross Beauty Challenge. Współorganizatorem tej konkurencji jest Cross Beauty – pabianicki klub fitness oraz SPA. O nawodnienie zawodników zadba Oshee, a o żołądek restauracja Karolewska z Pabianic – zapraszając na grochówkę i gorącą kiełbaskę.

Coś jeszcze, tak. Po biegu wszystkich chętnych zapraszamy na piknik rodzinny organizowany na stadionie, będzie muzyka, dobre jedzenie i zimne piwo.

Zastanawiasz się jeszcze co robić 7 czerwca? Zaufaj dziennikarzom „Miesięcznika Bieganie”, który został patronem medialnym imprezy. Oni już wybrali….. Odwiedź stronę 10na5.koronapabianice.pl

Powiązane Posty